SĪKDATNES LEXUS TĪMEKĻA VIETNĒ

Zemāk esošais teksts tiks ievietots zem dialoglodziņa:

SĪKDATNES LEXUS TĪMEKĻA VIETNĒ

Lai uzlabotu tiešsaistes pieredzi, Lexus un mūsu partneri izmanto “sīkdatnes”, “tīmekļa bāksignālus” un citas izsekošanas tehnoloģijas. Sīkdatnes ir tekstu datnes, kas ir izvietotas jūsu datora pārlūkā, lai saglabātu jūsu izvēles. Lexus izmanto sīkdatnes un citas izsekošanas tehnoloģijas, lai izprastu Pakalpojuma un tīmekļa lietošanu un uzlabotu vai pielāgotu produktus, saturu, piedāvājumu vai pakalpojumus Lexus tīmekļa vietnēs.
Piemēram, mēs varam izmantot sīkdatnes, lai personiski pielāgotu jūsu pieredzi Lexus Build & Buy pakalpojumu sadaļā (piem., atpazītu jūs pēc vārda, kad atgriežaties pie pakalpojuma, vai atcerētos jūsu konfigurēto automobili), saglabātu jūsu paroli ar paroli aizsargātajās sadaļās, kā arī iespējotu iepirkšanās groza lietošanu.
Lexus iestata sīkdatnes 4 dažādās kategorijās:

1. Obligāti nepieciešamas sīkdatnes
a. Mēs izmantojam šīs sīkdatnes, lai sniegtu jums minimāli nepieciešamos pakalpojumus Lexus tīmekļa vietnēs
b. Mēs izmantojam šīs sīkdatnes, lai uzlabotu Lexus tīmekļa vietņu drošību
c. Šīs sīkdatnes ir obligātas, un tās šajā tīmekļa vietnē nevar atspējot
d. Parasti sīkdatnes var atspējot jebkurā laikā jūsu pārlūkā

2. Darbības sīkdatnes
a. Lexus izmanto darbības sīkdatnes, lai uzlabotu pakalpojumu, ko sniedzam tiešsaistē, izmantojot analītikas, iznirstošo aptauju un vispārējās darbības un pieejamības uzraudzības rīkus
b. Šīs sīkdatnes nav obligātas, un tās var atspējot sīkdatņu iestatījumu dialoglodziņā šīs lapas augšā

3. Funkcionālās sīkdatnes
a. Lexus izmanto funkcionālās sīkdatnes, lai atcerētos jūsu pierakstīšanās datus nākamreiz, kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietnes
b. Tāpat mēs izmantojam šīs sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu lietotāja pieredzi, atceroties noteiktas jūsu izvēles, piem., jūsu izvēli starp ikmēneša vai skaidras naudas maksājumiem Build & Buy sadaļā
c. Šīs sīkdatnes nav obligātas, un tās var atspējot sīkdatņu iestatījumu dialoglodziņā šīs lapas augšā

4. Mērķtiecīgās/izsekošanas sīkdatnes
a. Lai iespējotu pilnīgu pieredzi Lexus tīmekļa vietnēs, šīs sīkdatnes izmanto, lai reģistrētu lapas, kuras apmeklējat Lexus tīmekļa vietnēs, vai sniegtu vietējos pakalpojumus, piemēram, “tuvākais Lexus mazumtirgotājs”. Tā rezultātā jums var parādīt mērķtiecīgas reklāmas, apmeklējot tīmekļa vietnes, kas nav Lexus tīmekļa vietnes
b. Šīs sīkdatnes nav obligātas, un tām ir īpaši jāpiekrīt sīkdatņu banerī vai dialoglodziņā šīs lapas augšā

Lexus, mūsu trešo pušu pakalpojumu sniedzēji vai mūsu partneri arī var izmantot sīkdatnes vai citas izsekošanas tehnoloģijas, lai pārvaldītu un noteiktu reklāmu, kas parādītas citās jūsu apmeklētajās tīmekļa vietnēs, darbību.

Apmeklējot Lexus tīmekļa vietnes vai nu kā reģistrēts lietotājs, vai citādi, jūs atzīstat un piekrītat, ka sniedzat mums atļauju izsekot jūsu darbībām un pakalpojumu un funkcionalitāšu lietošanai, izmantojot iepriekš aprakstītās tehnoloģijas, kā arī citas līdzīgas nākotnē izstrādātas tehnoloģijas.

Trešās puses var izveidot un piekļūt savām izsekošanas tehnoloģijām, kad apmeklējat mūsu Lexus tīmekļa vietnes, un tām var būt piekļuve informācijai par jums un jūsu tiešsaistes darbībām laika gaitā un dažādās tīmekļa vietnēs un lietotnēs, kad izmantojat Lexus tīmekļa vietnes. Mēs nekontrolējam šādas viņu izmantotās izsekošanas tehnoloģijas, uz kurām attiecas šo trešo pušu privātuma politikas.

Sīkdatņu atspējošana

Lielākā daļa pārlūku ir iestatīti tā, lai pieņemtu sīkdatnes. Jūs, iespējams, varat iestatīt pārlūku tā, lai tas brīdinātu pirms noteiktu sīkdatņu pieņemšanas vai atteikšanās no noteiktām sīkdatnēm. Taču, ja atspējosit sīkdatņu lietošanu tīmekļa pārlūkā, dažu Lexus tīmekļa vietņu funkciju lietošana var būt apgrūtināta vai tās nedarbosies pareizi.