2018 lexus ownership driving2

GARANTIJA

PAGARINĀTĀ GARANTIJA

Uzlabojiet savu braukšanas pārliecību ar Lexus pagarināto garantiju. Jūsu standarta automobiļa garantijai tuvojoties beigām, izpētiet Jūsu vajadzībām individuāli pielāgotu pagarinātās garantijas plānu, kas sniegs augstākās klases īpašnieka pieredzi visā Jūsu automobiļa kalpošanas laikā.

PAGARINĀTAS GARANTIJAS SNIEGTIE IEGUVUMI

Mūsu sertificētie Lexus speciālisti strādā pie tā, lai uzturētu Jūsu automobili teicamā tehniskā stāvoklī Jums visizdevīgākajā veidā. Visus remontdarbus veic apmācīti tehniskie darbinieki, izmantojot automobiļa diagnostikas rīkus un iekārtas un Lexus oriģinālās rezerves daļas.

Ar plašu garantijas plānu kāstu mēs varam piedāvāt Jūsu dzīvesveidam vispiemērotāko vislabāko pagarināto garantiju. Lexus kvalitātes segums, kas aptver visu - no izplūdes sistēmas līdz akumulatora garantijai, sniedz Jums papildu pārliecību lietota automobiļa garantijas veidā un iespēju gadiem ilgi lietot savu Lexus.

    warranty key features benefits
 • VECĀKU AUTOMOBIĻU SEGUMS

  Mēs piedāvājam vispusīgu segumu Lexus, kas nav vecāki par 3 gadiem vai ir ar nobraukumu līdz 100 000 km, un pagarināto izvēles garantiju uz papildu 12 vai 24 mēnešiem pēc standarta garantijas beigām.

 • BRAUKŠANA BEZ RAIZĒM

  Jūsu sirdsmieram visos mūsu garantijas plānos ir iekļauta Lexus palīdzība uz ceļa, automobilim salūstot Eiropas teritorijā.

 • TEHNISKĀS APSKATES SEGUMS

  Pasargājiet sevi no neparedzētām izmaksām par remontdarbiem vai detaļu nomaiņu ar mūsu visaptverošo aizsardzību pret Jūsu ikgadējo tehnisko apskati.

 • AUTODAĻU UN DARBA SEGUMS

  Ar visaptverošu segumu gan autodaļām, gan darbam Jūsu automobilim vienmēr tiks nodrošināti visaugstākie servisa standarti.

 • LEXUS REMONTDARBI

  Varat būt pārliecināts, ka visu Jūsu automobiļa apkopi veiks lieliski apmācīti Lexus tehniķi, kas pilnībā pārzina Jūsu auto un strādā ar autentiskām Lexus autodaļām.