Oil Change hero

OPTIMĀLS SNIEGUMS

MOTOREĻĻAS MAIŅA

Motoreļļas maiņa ir svarīga, lai varētu uzturēt Jūsu Lexus dzinēja vienmērīgu darbību. Lexus tehniķi izvēlēsies piemērotu eļļu Jūsu Lexus dzinēja optimālam sniegumam, kā arī degvielas ekonomijai.

NOMAINĪT MOTOREĻĻU

Lai arī motoreļļas maiņa ietilpst jebkurā Lexus standarta servisā, to, cik bieži Jūsu automobiļa motoreļļa ir jāmaina, nosaka automobiļa nobraukums. Ja Jums nepieciešama papildinformācija, apmeklējiet Lexus mazumtirgotāju, kas Jums sniegs konkrētu atbildi.

    2018 lexus ownership key features

KĀPĒC MAN JĀMAINA EĻĻA?

Eļļas maiņa ir saistīta ar vecās eļļas izliešanu no dzinēja un tās nomaiņu uz jaunu, svaigu eļļu. Šim procesam ir liela nozīme dzinēja elementu kalpošanas ilguma pagarināšanā, jo tas ļauj novērst berzes un iespējamās korozijas radītu dzinēja uzkaršanu. Tas arī nodrošina, ka Jūsu automobiļa eļļas filtrs turpina novērst lielu un bojājumus izraisošu daļiņu iekļūšanu dzinējā.

KĀ NOMAINĪT EĻĻU?

Lai nodrošinātu Jūsu automobiļa motoreļļas pareizu nomaiņu un novērstu bojājumu nodarīšanu Jūsu Lexus, lūdzu, sazinieties ar pārstāvi un vienojieties par to, lai eļļas maiņu veiktu mūsu apmācītie eksperti.

 • CIK BIEŽI MAN BŪTU JĀMAINA MOTOREĻĻA?

  Apstiprināts, ka Lexus, kuram ir nepieciešama 0w-20 sintētiskā eļļa, eļļa ir jāmaina retāk, ik pēc 10 000 km/12 mēnešiem. Taču Jums ir regulāri jāpārbauda motoreļļas līmenis un pēc nepieciešamības tas jāpapildina.

  Dzinējiem, kuriem ieteicama 5w-20 vai 5w-30 minerāleļļa, bet kuriem drīkst lietot arī 0w-20 sintētisko eļļu, 0w-20 lietošanas gadījumā eļļa būs jāmaina ik pēc 5000 km/6 mēnešiem (atkarībā no tā, kas ir pirmais).

  Ja automobiļa darbība atbilst “Īpašu darba apstākļu” standarta kritērijiem, tādiem kā braukšana bezceļa apstākļos, piekabes vilkšana, atkārtoti īsi braucieni temperatūrā, zemākā par 32˚F, vai pārmērīga dīkstāve, motoreļļa ir jāmaina ik pēc 5000 km neatkarīgi no tā, kāda veida eļļa tiek lietota.

 • KURA MOTOREĻĻA IR PAREDZĒTA MANAM AUTO?

  Tas, kāda motoreļļa ir paredzēta Jūsu automobilim, ir atkarīgs no Jūsu automobiļa dzinēja. Lai nodrošinātu, ka mainot motoreļļu, tiek lietota piemērota eļļa, mēs iesakām sazināties ar vietējo pārstāvi un vienoties par to, ka eļļas maiņu veic mūsu apmācītie eksperti.

 • KĀ NOMAINĪT EĻĻAS FILTRU?

  Baudiet izcilu apkopes un rūpīga servisa līmeni pie Lexus mazumtirgotājiem. Lexus meistarīgo tehnisko darbinieku rīcībā ir iekārtas un rīki, kas radīti īpaši Lexus, un viņi veiks eļļas filtra maiņu katrā motoreļļas maiņas reizē.