Servicing Maintenance Hero

ĪPAŠNIEKI

TEHNISKĀ APSKATE

Ja Jūsu Lexus ir vairāk nekā trīs gadi, ir nepieciešama tehniskā apskate, lai nodrošinātu Jūsu automobiļa atbilstību Satiksmes ministrijas noteiktajiem standartiem.

KAS IR IEKĻAUTS TEHNISKĀ APSKATĒ?

Nogādājot savu automobili Lexus pārstāvniecībā tehniskās apskates veikšanai, Jūs varat būt pārliecināts par vislabāko rezultātu Jums un Jūsu automobilim. Sākot no izcilas Lexus raksturīgās klientu apkalpošanas līdz pat prasmīgiem tehniķiem, kas veiks Jūsu automobiļa tehnisko apskati, – mēs nodrošināsim, ka Jūs varēsiet drīz un ar absolūtu pārliecību atgriezties uz ceļa.

Tehniskā apskate ir vispusīga pārbaude ar mērķi noskaidrot, vai automobilis atbilst likumiskajiem standartiem, kuru izpilde nepieciešama, lai transportlīdzeklis varētu piedalīties satiksmē, taču tās ietvaros netiek pārbaudīts dzinēja, sajūga un pārnesumkārbas stāvoklis. Jebkurš Lexus mazumtirgotājs tehniskās apskates apliecinājumu izsniedz par fiksētu maksu, tāpēc nav nepieciešams lūkoties pēc izdevīgāka piedāvājuma.

Novērtējumā ietilpst Jūsu automobiļa lukturu, stūres, piekares, akumulatora, degvielas sistēmas, izmešu, bremžu, riteņu un riepu rūpīga pārbaude. Ja Jūsu automobilis kāda iemesla dēļ neizies tehnisko apskati, mūsu tehniskie eksperti, izmantojot Lexus oriģinālās rezerves daļas, veiks visus nepieciešamos remontdarbus.

    2018 lexus ownership banner1

ATBILDES UZ JŪSU JAUTĀJUMIEM PAR TEHNISKO APSKATI

 • KĀ ES VARU PIETEIKT TEHNISKO APSKATI?

  Sazinieties ar vietējo Lexus mazumtirgotāju, lai vienotos par tehnisko apskati. Mūsu apmācītie tehniskie darbinieki pārzina Jūsu Lexus labāk nekā jebkurš cits un pēc iespējas ātrāk panāks Jūsu automobiļa sertifikāciju.

 • CIK ILGU LAIKU AIZŅEM TEHNISKĀ APSKATE?

  Tehniskā apskate aizņem apmēram stundu. Ja Jūs izvēlēsieties gaidīt pie vietējā Lexus mazumtirgotāja kamēr tiek veikta Jūsu automobiļa apskate, varat būt pārliecināts, ka šeit izbaudīsiet visaugstākos viesmīlības standartus. Jums ir arī iespēja uz kādu laiku atstāt pie mums savu automobili un saņemt to atpakaļ sev ērtā laikā. Ja Jūsu automobilim būs nepieciešama papildu uzmanība, mūsu apmācītie Lexus tehniķi informēs par to Jūs, izmantojot Jūsu izvēlēto saziņas veidu.

 • KĀ MAN SAGATAVOTIES TEHNISKAI APSKATEI?

  Tehniskā apskate ir pārbaude, kurā tiek pārbaudīts, vai Jūsu transportlīdzeklis drīkst piedalīties satiksmē, un tāpēc pirms tehniskās apskates veikšanas nav nepieciešamas speciālas zināšanas pamatkritēriju pārbaudei.

 • KO DARĪT, JA MANS AUTO NAV "IZGĀJIS" TEHNISKO APSKATI?

  Ja Jūsu automobilis neiztur tehnisko apskati, mūsu prioritāte ir informēt Jūs un pēc iespējas ātrāk novērst problēmas. Jūsu vietējā Lexus mazumtirgotāja noliktavā, visticamāk, būs nepieciešamās rezerves daļas, bet gadījumā, ja to nebūs, tad mūsu pakalpojums "Tajā pašā dienā" nodrošinās, lai Jūs neizjustu neērtības un pēc iespējas drīzāk atgrieztos uz ceļa.

 • KĀDA IR ATŠĶIRĪBA STARP AUTO APKOPI UN TEHNISKO APSKATI?

  Tehniskā apskate ir ikgadēja juridiskā prasība visiem transportlīdzekļiem, kas vecāki par 3 gadiem. Tās laikā tiek pārbaudīts, vai Jūsu transportlīdzeklis atbilst standartiem un drīkst piedalīties satiksmē. Tas ir vizuāls tests, un tam nebūs nepieciešama automobiļa izjaukšana; šīs pārbaudes laikā pat netiks demontētas Jūsu automobiļa riepas. Tas nenozīmē, ka Jūsu automobilis noteikti darbojas atbilstoši augstiem standartiem, bet gan tikai to, ka braukšana ar to ir droša gan Jums, gan citiem satiksmes dalībniekiem.

 • KĀPĒC IR NEPIECIEŠAMS GAN REGULĀRA APKOPE, GAN TEHNISKĀ APSKATE?

  Apkope ir nepieciešama, lai Jūs zinātu, vai Jūsu automobilis ir labā tehniskā stāvoklī, lai panāktu vislabāko tā sniegumu un optimālu Jūsu auto kalpošanas ilgumu. Lexus apkope ir Jūsu automobiļa rūpīga apskate no visiem leņķiem, iekļaujot lukturu, dzinēja, bremžu un piekares pārbaudi. Pateicoties mūsu apmācīto tehniķu plašajām zināšanām par ikvienu Lexus modeli, pārbaude Jums sniegs sirdsmieru, esot uz ceļa.

TEHNISKĀS APSKATES KONTROLSARAKSTS

Skaņas signāla skaņa
Vējstikla mazgātāji un tīrītāji
Loga mazgāšanas šķidruma līmeņi
Vējstikla tīrītāju gumijas ir bez trūkstošiem gabaliņiem
Drošības jostas nav nodilušas, ieplīsušas vai citādi bojātas
Ja Jūs stingri pavelkat drošības jostu, pārliecinieties, ka inerces spole noslēdzas
Riepu sānos nav izliekumu vai skrambu
Riepas protektorā nekas nav iestrēdzis
Protektora dziļums ir vismaz 1,6 mm
Pārliecinieties, ka katras riepas izmērs un konstrukcija atbilst pretējai riepai uz tās pašas ass.
Rezerves riepa ir braukšanas kārtībā
Strādā visas tuvās un tālās gaismas spuldzītes
Gaismas lēcās nav plaisu vai citu bojājumu
Gaismas lukturi nav saplaisājuši vai bojāti
Korpusā nav asu malu, kas varētu savainot gājēju vai velobraucēju
Buferi ir droši
Visas durvis ir atveramas gan no iekšpuses, gan ārpuses
Priekšējais stikls logu tīrītāju platumā nedrīkst būt saplaisājis
Ārpus šīs zonas, plaisa nedrīkst būt lielāka par 10 mm
Spoguļiem jābūt drošiem tīriem un labā stāvoklī