2018 lexus ownership LexusGenuineParts hero

ĪPAŠNIEKI

LEXUS ORIĢINĀLĀS REZERVES DAĻAS

Mūsu lieliski apmācītie tehniķi uzstādīs tikai Lexus oriģinālās rezerves daļas, jo ikviens elements ir izgatavots ar tādu pašu meistarību un precizitāti kā viss Jūsu Lexus. Izmantojot Lexus oriģinālās rezerves daļas, tiek nodrošināts vislabākais sniegums, komforts un drošība Jums un Jūsu automobilim; un uz to arī attiecas Lexus garantija.

 •     parts why choose portrait

  LEXUS ORIĢINĀLĀS REZERVES DAĻAS

  KĀPĒC IZVĒLĒTIES LEXUS ORIĢINĀLĀS DAĻAS

  Mūsu Takumi meistariem svarīga ir katra mazākā detaļa, un tas nozīmē, ka pat vissīkākā nianse ir būtiska Jūsu braukšanas pieredzē.

  Automobilis, kas ražots tikai un vienīgi no oriģinālajām Lexus rezerves daļām un aksesuāriem, ļaus Jums izbaudīt visaugstākās kvalitātes braukšanas pieredzi līdz pat vissīkākajai detaļai.

  Mūsu ekspertiem rūp Jūsu automobilis, un viņi nodrošinās, ka Jūs gadiem ilgi varēsiet izmantot visas Jūsu automobiļa piedāvātās iespējas. Apmeklējiet savu vietējo Lexus pārstāvi, kas, pateicoties rezerves daļu uzstādīšanas garantijai, pārskatāmām cenām, visplašākajai Lexus daļu izvēlei un speciālajām zināšanām par hibrīdiem, vienmēr sniegs Jums vislieliskāko pieredzi.

 •     tyres where portrait

  LEXUS ORIĢINĀLĀS REZERVES DAĻAS

  KUR IEGĀDĀTIES LEXUS ORIĢINĀLĀS REZERVES DAĻAS

  Jūsu vietējam Lexus mazumtirgotājam ir pieejamas visas Lexus oriģinālās autodaļas, kādas vien varētu būt nepieciešamas Jūsu automobiļa remontam vai uzlabošanai, lai Jūs varētu pēc iespējas drīzāk atgriezties uz ceļa.