INFORMĀCIJA PAR ATSAUKŠANAS KAMPAŅĀM

 • Kampaņā iesaistītie automobiļi Eiropā

  Eiropā drošības spilvena piepūšanas mehānisma atsaukšanas kampaņā iesaistītie automobiļi ir Lexus SC, IS, ES un GX, ražoti no 2000. gada decembra līdz 2011. gada decembrim, un Lexus ES 350, GX 460, IS Convert, IS 350/250, IS-F un LFA, ražoti no 2009. gada janvāra līdz 2012. gada decembrim.

 • Kā mēs atbalstām mūsu klientus

  Ar klientiem sazināsies katras valsts oficiālā pārstāvniecība. Klientiem par drošības spilvenu piepūšanas iekārtas nomaiņu nebūs jāmaksā.
  Bet tikmēr, ja Jums ir radušies jautājumi, lūdzu, sazinieties ar nacionālo pārstāvniecību vai vietējo Lexus mazumtirgotāju.

 • Atsaukšanas kampaņas iemesli

  Kampaņā iesaistītajiem automobiļiem var rasties ar konkrētām Takata drošības spilvenu piepūšanas iekārtām saistīti drošības defekti, jo piepūšanas iekārtas piedziņa var degradēties, ilgstoši atrodoties paaugstināta mitruma, paaugstinātas temperatūras apstākļos un braucot augstā temperatūrā. Tā rezultātā drošības spilvena iedarbināšanas brīdī piepūšanas iekārta var saplīst.

 • Kampaņas pārbaude

  Ja Lexus ar Jums ir sazinājušies atsaukšanas kampaņas sakarā vai Jums ir iemesls uzskatīt, ka Jūsu automobilis varētu būt iekļauts atsaukšanas kampaņā, Jūs to varat ātri noskaidrot, veicot mūsu 3 soļu atsaukšanas kampaņas pārbaudi.