concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

LEXUS UN SKYJET “VALERIĀNA” PIRMIZRĀDĒ

LEXUS UN FILMU STUDIJAS EUROPACORP SADARBĪBA VAINAGOJUSIES AR FUTŪRISTISKĀ LIDAPARĀTA SKYJET DEBIJU FILMAS “VALERIĀNS UN TŪKSTOŠ PLANĒTU PILSĒTA” PIRMIZRĀDĒ KINOTEĀTRĪ TCL CHINESE THEATRE, HOLIVUDĀ.

SKYJET NOLAIŽAS UZ SARKANĀ PAKLĀJA

Partneru atdzīvināto vienvietīgo kosmosa kuģi pēc sirds patikas varēja aplūkot uz sarkanā paklāja, kur zvaigznes Kara Delevinja (Cara Delevingne) un Deins Dehāns (Dane DeHaan) svinēja filmas nonākšanu uz ekrāniem. Deinam un Karai pievienojās pārējā aktieru komanda, tostarp arī Rianna (Rihanna) un Kriss Vu (Kris Wu), pozējot faniem pie SKYJET un dāvājot mirkli filmas maģijas visiem, kas bija sapulcējušies, lai noskatītos pirmizrādi.

RADOŠĀ SADARBĪBA

SKYJET – vienvietīga pakaļdzīšanās lidaparāta – radītāji ir Valeriāna filmas komanda, un viņu mērķis bija radīt “reālu” transportlīdzekli, kas iederētos Valeriāna pasaulē, kur darbība norit 700 gadu tālā nākotnē. Filmas radošā komanda sadarbojās ar Lexus dizaineriem, lai piešķirtu SKYJET Lexus leģendāro dizainu un apveltītu to ar modernām tehnoloģijām.

LEXUS UN “VALERIAN” FILMU ZVAIGZNE
DEINS DEHĀNS MAIAMI PREZENTĒ
VIENVIETĪGO GAISA KUĢI “SKYJET”

SKYJET IR GAISA KUĢIS, KAS TIKS IZMANTOTS LUKA BESONA (LUC BESSON)
JAUNAJĀ ZINĀTNISKĀS FANTASTIKAS FILMĀ
“VALERIANS UN TŪKSTOŠ PLANĒTU PILSĒTA”
(“VALERIAN AND THE CITY OF A THOUSAND PLANETS”)

2017. gada Lexus Lifestyle pasākumā Maiami Deins Dehāns (Dane DeHaan), galvenās lomas atveidotājs 2017. gada filmā “VALERIANS UN TŪKSTOŠ PLANĒTU PILSĒTA”, atklāja filmā izmantotā galvenā pakaļdzīšanās gaisa kuģa modeli. Vienvietīgais SKYJET tika prezentēts imersīvā Lexus pasākuma, kas notika Maiami, ietvaros, kur tika izrādīti luksusa zīmola jaunākie produkti un norisinājās dzīvesstila pasākumi. SKYJET radītāji ir Valerian filmas komanda, un viņu mērķis bija radīt “reālu” transportlīdzekli, kas iederētos Valerian pasaulē, kur darbība norit 700 gadu tālā nākotnē. Filmas radošie darbinieki sadarbojās ar Lexus dizaineriem, lai piešķirtu SKYJET leģendāra mūsdienu automobiļa modeļa dizaina iezīmes. Galīgajā dizaina versijā izmantota pielāgota Lexus zīmola vārpstveida restes interpretācija un karsti gaidītās 2018. gada Lexus LC kupejas priekšējo lukturu iedvesmots dizains, ko papildina spēcīgas un aerodinamiskas kontūras. Turklāt, radot konceptmodeļa salona dizainu, Valerian filmas radošā komanda iedvesmu smēlās no zīmola jaunākajiem sasniegumiem mākslīgā intelekta un moderno cilvēka-automobiļa mijiedarbības tehnoloģiju jomā. Gaisa kuģa modelis ir paredzēts arī kā tēlaina enerģijas kapsula nākotnei, kuru iedvesmojis Lexus darbs pie inovatīvās ūdeņraža degvielas šūnu tehnoloģijas. Pirmie gaisa kuģa attēli tika publicēti novembrī vienlaikus ar filmas treilera pirmizrādi.

Komentējot atklāšanu, Deins teica: “Es vienmēr tiku vēlējies strādāt ar Luku Besonu, jo savās filmās viņš tiešām pievērš uzmanību ik sīkākajai detaļai, atdzīvinot stāstu ārkārtīgi reāli un dzīvi. Sadarbība ar Lexus, lai radītu SKYJET, ir lielisks piemērs. Valerian episkās pakaļdzīšanās ainas ar Skyjet noteikti būs vieni no aizraujošākajiem momentiem filmā.” Modeļa atklāšanu pavadīja iespaidīgs gaismas šovs, un tad uz skatuves kāpa Deins, lai stāstītu par filmēšanos SKYJET un sadarbību ar otru galvenās lomas atveidotāju Karu Delavinju (Cara Delevingne) un režisoru Luku Besonu. Komentējot sadarbību, Lexus globālā zīmola mārketinga vadītājs Spiro Fotino (Spiros Fotinos) piebilda: “Kad Luks pirmoreiz mums izklāstīja savu Valerian filmas vīziju, uzreiz bija skaidrs, ka viņam nav svešas mūsu ambīcijas tiekties ārpus ierastā un radīt pārsteidzošu pieredzi. No Lexus viedokļa raugoties, palīdzēt iztēloties SKYJET dizainu un tehnoloģijas bija aizraujošs izaicinājums. Neskaitot to, ka mūsu zīmols varēja piedalīties pilnīgi neticamā stāstā, mēs turklāt varējām izbaudīt sejas, kādas mūsu dizaineri un inženieri rādīja, kad uzzināja, ka viņiem būs jāķeras pie zvaigžņu kuģa izstrādes!” Lexus nākamo septiņu mēnešu laikā piedāvās virkni apbrīnojamu piedzīvojumu, kuru mērķis ir kāpināt filmas fanu interesi par Valerian piedzīvojumiem līdz filmas pirmizrādei 2017. gada augustā.

Uzziniet vairāk par “VALERIANU UN TŪKSTOŠ PLANĒTU PILSĒTU”:
- Facebook: https://www.facebook.com/ValerianMovie
- Twitter: https://twitter.com/ValerianMovie
- Instagram: https://instagram.com/valerianmovie/

PAR VALERIAN

Zinātniskās fantastikas autors un režisors Luks Besons no leģendārās grafisko romānu sērijas “Valerians un Lorelīna” (Valerian and Laureline) radījis modernu, unikālu un episku zinātniskās fantastikas sāgu. Valerians (Deins Dehāns) un Lorelīna (Kara Delavinja) ir cilvēku apdzīvoto teritoriju valdības īpašie aģenti, kam uzdots uzturēt kārtību visā Visumā. Pēc Komandiera (Klaivs Ovens/Clive Owen) pavēles Valerians un Lorelīna dodas misijā uz elpu aizraujošo starpgalaktisko pilsētu Alfu – aizvien plašumā augošo metropoli, kurā mīt tūkstošiem dažādu sugu no visām Visuma malām.

Alfas septiņpadsmit miljoni iedzīvotāju laika gaitā ir mainījušies – apvienojuši spējas, tehnoloģijas un resursus kopīga labuma vārdā. Diemžēl ne visus Alfas iemītniekus vieno kopīgais mērķis – vēl neredzēti spēki apdraud mūsu rases pastāvēšanu.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK