concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

LEXUS AUTOSPORTĀ

Ar jauno RC F GT3 Lexus 2017. gadā palielina fokusēšanos uz autosportu, vēloties nostiprināt zīmola veiktspējas tēlu sava visā pasaulē aizvien pieaugošā sacīkšu fanu loka acīs. Pilnīgi jaunais automobilis, tagad izgājis homologāciju sporta pasākumu organizatoru instancē FIA (Starptautiskā Automobiļu federācija), piedalīsies autosacīkšu čempionātos ASV un Japānā, kā arī atsevišķos Eiropas autosporta pasākumos.

ASV Lexus 3GT sacīkšu komandai ir nodrošinājuši divus Lexus RC F GT3 sacensībām GTD klasē IMSA WeatherTech SportsCar čempionāta sērijā.

Japānā Super GT sērijā divi automobiļi sacentīsies GT300 klasē LM Corsa komandas sastāvā.

Eiropā divas komandas, kas pērn sacentās VLN izturības sērijā ar diviem RC F GT3 prototipiem, – Farnbacher Racing un Emil Frey Racing – turpinās pilnveidošanas darbus arī šajā sezonā ar mērķi nākotnē sacensties augstākos GT3 sacīkšu līmeņos Eiropā. Uz šāda pamata tās piedalīsies Eiropas 2017. gada sacensībās, tostarp atsevišķos pasākumos Starptautiskajā GT Open sērijā.

Pagājušogad Lexus kļuva par pirmo Āzijas autoražotāju, kas uzvarēja VLN izturības čempionātā Nirburgringā Nordšleifē, ar RC F GT3 prototipu 8. oktobrī kļūstot par vispārēju uzvarētāju VLN9 sacensībās.

Lexus pērn sasniedza izcilus rezultātus arī ar RC F GT500, vēl vienu uz RC F bāzes veidotu sacensību automobili. 2016. gada RC F GT500 pagājušogad dominēja Super GT sērijā Japānā ar SARD komandu un pilotiem Heiki Kovalainenu (Heikki Kovalainen) un Kohei Hirate (Kohei Hirate) attiecīgi saņemot komandas un pilotu čempionu titulus GT500 kategorijā.

SPECIFIKĀCIJAS

2017. GADA LEXUS RC F GT3 – TEHNISKĀS SPECIFIKĀCIJAS

Nosaukums LEXUS RC F GT3
Dzinējs 5,4 litru V8
Jauda 373+ kW (500+ DIN ZS)
Grieze N/A
Transmisija 6 pārnesumu sekvenciālā sacīkšu transmisija
Diski 13x18 priekšā, 13x18 aizmugurē – ar centrālo uzgriezni
Bremzes dzelzs rotori
Kopējais garums 4845 mm
Kopējais platums 2030 mm
Kopējais augstums 1270 mm
Garenbāze 2730 mm
Pašmasa 1300 kg

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK