concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

JAUNUMI UN PASĀKUMI

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

PILNĪGI JAUNĀ RX PASAULES PIRMIZRĀDE ŅUJORKAS AUTOIZSTĀDĒ

RX New York MS

LEXUS JAU ATKAL IZAICINA LUKSUSA SPORTA AUTO SEGMENTU AR JAU ČETRPADSMITĀS PAAUDZES RX

RX ir vislabāk pārdotais modelis zīmola 26 gadu vēsturē – ar vairāk nekā 2,1 miljoniem pārdotu eksemplāru, trīs no katriem desmit pārdotajiem Lexus automobiļiem ir RX. Jaunā modeļa mērķis ir turpināt šo tendenci – pateicoties pilnībā atjaunotajam greznajam interjeram, ko ietver jaunā, līdz pilnībai noslīpētā, pievilcīgā virsbūve.

Drosmīgs, aizraujošs jauns izskats

Tas, cik spēcīgs ir jaunā RX vizuālais tēls, ir pamanāms jau pirmajā acumirklī. Priekšgalam piešķirta pilnīgi jauna izteiksme, ko izceļ paplatinātā vārpstveida reste ar hromēto apmali un trīskāršajiem L formas LED priekšējiem lukturiem. Kopā ar pārstrādātajiem miglas lukturiem tas piešķir RX elegantu un vienlaikus futūrisku auru. Muskuļotie priekšējie spārni piešķir automobilim sportisku attieksmi.

Aizmugures izskats ir uzlabots un pauž akmenscietu nesatricināmību, to izceļ jaunie L formas aizmugurējie lukturi, kas ieskauj automobili no sāniem, radot platāku un vēl autoritatīvāku stāju, kad ir ieslēgti. Kad tie ir iedegti, mirdzošā gaisma aptver virsbūvi līdz pat aizmugurējām durvīm – pirmoreiz Lexus.

Iekšpusē jaunā RX salons ir viens no ērtākajiem un greznākajiem, ar no jauna izvietotiem apdares elementiem, kas pauž augstas klases gaisotni, kā arī īpaši apdarinātiem, ar lāzeru grieztiem koka ornamentiem, kas pieejami tiem, kas kāro papildu greznības devu. Centrālo vietu ieņem liels vējstikla displejs (HUD), bet informatīvo displeju zona ar 12,3 collu monitoru ir atdalīta no galveno mērinstrumentu zonas.

Zem pārsega – vienmērīgi, jaudīgi un efektīvi dzinēji

Jaunais RX būs pieejams ar uzlaboto un vēl jaudīgāko 3,5 litru V6 benzīna dzinēju, kas dāvās 300 ZS jaudu un būs pieejams ar jauno 8 pārnesumu automātisko transmisiju, kā arī kā pilnā hibrīda modelis.

Visi RX dzinēji ir noregulēti nevainojamai degvielas ekonomijai un zemām oglekļa emisijām.

Labāka vadāmība un stabilitāte

Pilnīgi jaunais RX ir konstruēts, lai dāvātu izcilu vadāmību. Šasija ir pastiprināta, lai pagriezienos nodrošinātu labāku stabilitāti un kontroli. Arī automobiļa virsbūves konstrukcija ir pastiprināta un stingrāka, palīdzot ievērojami uzlabot tās atsaucību uz vadītāja darbībām, vienlaikus neļaujot dzinēja un ceļa trokšņiem nokļūt salonā. Automobilis ir aprīkots arī ar integrēto automobiļa dinamikas kontroles sistēmu (VDIM), kuras mērķis ir atpazīt potenciāli bīstamas situācijas un veikt automātiskas un bieži caurskatāmas korekcijas, nodrošinot kontroli pār automobili, iebraucot un izbraucot no pagriezieniem. Turklāt pilnpiedziņa uzlabo RX vadāmību un stabilitāti kā uz sausa, tā slapja ceļa.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK