concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

JAUNUMI UN PASĀKUMI

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

MILĀNAS DIZAINA NEDĒĻĀ 2015 LEXUS IEGŪST ”LABĀKĀ IZKLAIDĒTĀJA” BALVU

Milan design week

MILĀNAS DIZAINA KONKURSĀ LEXUS IZCĪNĪJA ”LABĀKĀ IZKLAIDĒTĀJA” GODALGU.

Milānas Dizaina konkursā Lexus ir ieguvis ”Labākā izklaidētāja” balvu – par izstādi ”Lexus – sajūtu piedzīvojums” Milānas Dizaina nedēļā, kas ir pasaulē lielākais dizaina notikums. Lexus ir pirmais autoražotājs, kas saņēmis šo balvu.

Jau piekto gadu Milānas Dizaina balva, ko rīko kultūras asociācija Elita, ir vienīgā oficiālā balva, kas tiek piešķirta labākajām Milānas Dizaina nedēļas instalācijām. Milānas Dizaina balvai tiek izvirzītas vislabākās ekspozīcijas, kā arī atsevišķi uzvarētāji piecās kategorijās (izklaide, tehnoloģija, skaņa, ietekme, e-komercija). Uzvarētāji tiek izvēlēti no visu Milānas Dizaina nedēļas izstāžu dalībnieku vidus, izstādēm norisinoties dažādos rajonos visā pilsētā.

Projekta autori bija divi starptautiski atzīti mākslinieki: telpiskais dizainers Filipe Nigro (Philippe Nigro) un šefpavārs Hadžime Joneda (Hajime Yoneda), kas sajūtu piedzīvojumam piešķīra garšas baudījumu. Šo ārkārtīgi atšķirīgo mākslinieku kopīgā pieeja radīja patiesi unikālu pieredzi, kas uz daudziem apmeklētājiem atstāja dziļu iespaidu.

Divas minūtes garās interaktīvās, virtuālās pastaigas video tagad ir pieejams Lexus International vietnē šādā adresē: http://www.lexus-int.com/lexus-design/virtual-journey/.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK