concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

JAUNUMI UN PASĀKUMI

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

2015 LEXUS DIZAINA BALVU IZCĪNA SAJŪTU APĢĒRBS

2015 LexusDesignAward winner teaser

LEXUS AR LEPNUMU PAZIŅO, KA EMANUELAS KORTI UN IVANA PARATI (GRUPA: CARAVAN) PROJEKTS ”SAJŪTU APĢĒRBS” IR ATZĪTS PAR LEXUS 2015. GADA DIZAINA KONKURSA GALVENĀS BALVAS IEGUVĒJU.

Lexus ar lepnumu paziņo, ka Emanuelas Korti (Emanuela Corti) un Ivana Parati (Ivan Parati) (grupa: Caravan) projekts ”Sajūtu apģērbs” ir atzīts par Lexus 2015. gada dizaina konkursa galvenās balvas ieguvēju. Balvu uzvarētājiem pasniedza Toku Fukuiči (Tokuo Fukuichi), Lexus International prezidents, šodien Milānas Dizaina nedēļas Lexus stendā notikušajā ceremonijā.

”Sajūtu apģērbs” ir tādu apģērbu un aksesuāru kolekcija, kuru mērķis ir uzlabot sensorās sajūtas. Daži no tiem palīdz apslāpēt fiziskās sajūtas, bet citi palīdz tās paspilgtināt, ļaujot valkātājam pieredzēt sensoro pasauli no jauna skatupunkta. Dizaineriem Lexus stendā Milānā izstādīto prototipu izstrādāt palīdzēja mentore Robina Hūnike (Robin Hunicke).

Uzvarētāji Emanuela Korti un Ivans Parati komentēja: ”Mēs ļoti priecājamies, ka esam ieguvuši šo balvu! Mēs nolēmām piedalīties šajā konkursā, jo mums ļoti patika tēma – sajūtas. Mēs veicām plašu izpēti un atklājām daudz lietu, kas varētu kļūt par jaunām dizaina idejām. Tad mēs izvēlējāmies vienu projektu: apģērbus, kas uzlabotu cilvēku dzīvi, jo sevišķi cilvēku ar īpašām vajadzībām. Mēs apmeklējām specializētas iestādes, dalījāmies ar savām idejām ar ārstiem un ieviesām viņu sniegto informāciju savā projektā. Un tagad mēs redzam, ka šāds apģērbs varētu būt noderīgs daudziem cilvēkiem. Ikdienas dzīvē mēs dažkārt sastopamies ar stresa pilnām situācijām, kurās mēs vēlētos izveidot aizsargvalni sev apkārt. Tāpēc šī balva mums sniegs iespēju attīstīt mūsu ideju tālāk un, cerams, nākotnē palīdzēt cilvēkiem.”

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK