concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

LC 500h LUKSUSA HIBRĪDA KUPEJA

LC 500h LUKSUSA HIBRĪDA KUPEJAS PASAULES PIRMIZRĀDE. PREZENTĒJAM NĀKAMĀS PAAUDZES LEXUS DAUDZPAKĀPJU HIBRĪDA SISTĒMU.

Mēs speram vēl vienu milzīgu soli nākotnē. 2016. gada Ženēvas autoizstādē Lexus jau atkal pārsteigs pasauli, atklājot mūsu pilnīgi jaunās LC luksusa kupejas hibrīda versiju. Neskaitot valdzinoši eleganto izskatu, ir vēl daudz iemeslu, lai būtu sajūsmā. LC 500h ir aprīkots ar mūsu nākamās paaudzes hibrīda piedziņu – Lexus daudzpakāpju hibrīda sistēmu (Multi Stage Hybrid System) – un spēj dāvāt aizraujošu veiktspēju apvienojumā ar ievērojamu degvielas ekonomiju.

Pirmoreiz pasaule ieraudzīja LC 2016. gada Ziemeļamerikas Starptautiskajā autoizstādē (NAIAS). Pateicoties pievilcīgajam dizainam, elpu aizraujošajai veiktspējai un nepārspējamajai meistarībai, tas acumirklī kļuva par vienu no mūsu flagmaņu modeļiem.

LF-FC KONCEPTAUTOMOBILIS

LF-FC KONCEPTAUTOMOBIĻA EIROPAS PIRMIZRĀDE

2016. gada Ženēvas autoizstādē mēs izrādīsim arī satriecošo LF-FC konceptautomobili. Šis jaunais, fantastiskais automobilis sniedz unikālu ieskatu mūsu nākotnes automobiļu dizaina un tehnoloģiju virzienos. Pirmoreiz 2015. gada Tokijas autoizstādē atklātajam LF-FC dzinējspēku nodrošina inovatīvā augstas jaudas degvielas šūnu sistēma.

Tas prezentē arī modernu bezpieskārienu cilvēka-automobiļa interfeisu, kā arī autonomās braukšanas tehnoloģijas. Tas ir ne vairāk, ne mazāk kā acumirklis no autobraukšanas nākotnes.

SKATĪTIES LEXUS
PRESES KONFERENCI

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK