concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

MARKS TIEKAS AR LC IBIZĀ

STARPTAUTISKAIS MŪZIKAS PRODUCENTS
MARKS RONSONS JAUNAJĀ LEXUS REKLĀMAS KAMPAŅĀ IZAICINA AUDITORIJU “GŪT IEVĒRĪBU”

Šodien Lexus paziņoja par radošo sadarbību ar daudzas godalgas guvušo mūzikas producentu Marku Ronsonu (Mark Ronson), lai atklātu jauno LC. Jaunais automobilis ir Lexus flagmaņa kupeja, kas luksusa automobiļu zīmolam ievada jaunu laikmetu – ar reklāmas kampaņu, kas trāpīgi nosaukta par “Make Your Mark” (“Gūsti ievērību”, vārdu spēle).

Sadarbība ar Ronsonu turpina Lexus ambīcijas radīt apbrīnojamu pieredzi mūzikas, mākslas un tehnoloģiju jomās. Tā turpina 2015. gada kampaņu “The Life RX” ar Džūdu Lo (Jude Law), kas imersīvā teātra pasākuma apmeklētājiem dāvāja iespēju iesēsties pašiem savā kinozvaigznes dzīves stila autovadītāja sēdeklī.

MARK RONSON

Nākamo sešu mēnešu laikā “Make Your Mark” kampaņa patērētājiem un faniem sniegs iespēju izbaudīt aizraujošu saturu un gūt pārsteidzošas pieredzes.

Runājot par kampaņu, Marks Ronsons stāsta: “Man vienmēr ir paticis strādāt ar partneriem, kas ir inovatīvi un unikāli gan studijā, gan ārpus tās. Kad Lexus man prezentēja šīs kampaņas koncepciju un kad es ieraudzīju jauno LC, es biju sajūsmā par šīm svaigajām vēsmām. Mani aizrāva ideja izmantot mūziku, lai iedvesmotu un atklātu šī automobiļa sniegto pieredzi.”

LEXUS LC

LC kupejas dizains ir palicis apbrīnojami uzticīgs LF-LC konceptautomobiļa dizainam, turklāt abi dizaini saņēma “EyesOn” dizaina balvu. LC ir Lexus pilnveidotās automobiļu izstrādes kultūras etalons, pie kura sadarbojās dizaineru un inženieru komandas, lai radītu satriecošu automobili, kas pārspēj it visas gaidas.

Komentējot Lexus un Marka Ronsona sadarbību, Alens Uitenhovens (Alain Uyttenhoven), Lexus Europe vadītājs, teica: “Marks Ronsons ir leģendārs mūzikas producents, kas ir radījis dažus no pēdējās desmitgades lielākajiem hitiem, un mēs nebūtu spējuši iedomāties par vēl labāku partneri mūsu “Make Your Mark” kampaņai. Lexus LC simbolizē jauna Lexus laikmeta sākumu, kura galvenais mērķis būs radīt vēl lielāku sinerģiju starp tehnoloģijām un dizainu. Šeit nav labāka partnera par Marku – cilvēku, kas caur savām apbrīnojamajām performancēm un sadarbības projektiem ir sniedzis būtisku ieguldījumu mūzikas pasaulē.”

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK