concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

REVOLUCIONĀRI JAUNI
AUTOMOBIĻA SĒDEKĻI

Revolucionārais Lexus kinētiskā sēdekļa koncepts debitē 2016. gada Parīzes autoizstādē. Tā radikālā šķiedru tīkla konstrukcija nosaka jaunus automobiļu sēdekļu principus.

Cilvēkiem mugurkauls darbojas, lai stabilizētu galvu. Tas ļauj iegurnim un krūškurvim griezties pretējos virzienos, stabilizējot galvas kustības arī ejot vai skrienot.

KOMFORTA
TĪKLS

Lai atkārtotu šīs kustības automobiļa sēdeklī, sēdekļa spilvens un atzveltne tika izveidoti tā, lai tie kinētiski kustētos braucēja svara un ārējo spēku iedarbības rezultātā. Tādējādi vienkārši sēdēšana sēdeklī palīdz stabilizēt galvas kustības, ko izraisa automobiļa kustība, saglabājot nemainīgu redzes lauku. Tas samazina braucējam radīto slodzi, uzlabojot braukšanas vieglumu un komfortu.

Sēdekļa rāmja apšuvums sastāv no zirnekļa tīkla raksta tīkla ar pavedieniem, kas starveidā stiepjas no atzveltnes centra. Tīkls ir pietiekami elastīgs, lai cieši piegultu ķermeņa formai, izkliedējot slodzi, kas dāvā iespēju ērti sēdēt arī ilgākus laika periodus.

IZCILA TRIECIENU ABSORBĒŠANA

Atzveltnes centrs atrodas plecu lāpstiņu augstumā, kas atļauj rotējošas krūškurvja kustības ap sēdekļa centrālo asi. Tas palīdz stabilizēt galvu un sniegt augsta līmeņa atbalstu. Sēdeklis ir kļuvis arī plānāks, samazinot kopējo automobiļa svaru.

Sēdekļa atzveltnes zirnekļa tīkla raksta konstrukcijas pavedieni ir izgatavoti no videi draudzīga, sintētiska zirnekļu zīda materiāla – no naftas atvasināta izejmateriāla vietā. Šī materiāla galvenā sastāvdaļa ir proteīns, kas tiek radīts mikrobu fermentācijas procesa rezultātā, tad savērpts un pārstrādāts jaunā materiālā ar izcilām triecienu amortizācijas (izturības) īpašībām.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK