concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

360° PIEEJA

360 approach

LEXUS RŪPĒJAS PAR APKĀRTĒJO VIDI, UN ŠO RŪPJU PAMATĀ IR PATIESA CIEŅA UN GĀDĪBA PAR MŪSU ZEMI. IEPAZĪSTIETIES AR ČETRIEM PROCESA POSMIEM, AR KURU STARPNIECĪBU LEXUS SAMAZINA SAVAS DARBĪBAS NEGATĪVO IETEKMI UZ PASAULI SEV APKĀRT.

MĒRĶIS: NULLE IZMEŠU

MĒS, LEXUS, UZSKATĀM, KA MŪSU PIENĀKUMS IR PAUST NOZARES VIEDOKLI APKĀRTĒJĀS VIDES JAUTĀJUMOS.

Uzskatām, ka apkārtējās vides ilgtspējas nodrošināšana ir lielākais izaicinājums, ar ko saskaras mūsu nozare un sabiedrība šajā gadsimtā. Mūsu atbildes reakcija ietekmē ne vien mūsu produktus, bet arī ikvienu mūsu biznesa aspektu un ikvienu cilvēku, kas tajā piedalās.

Par mērķi izvirzot ilgtspējīgas mobilitātes ieceri, mēs:

  • kā pirmie ieviešam novatoriskas vidi saudzējošas tehnoloģijas, piemēram, hibrīdauto;
  • samazinām mūsu darbību atstāto ietekmi uz apkārtējo vidi;
  • novēršam dabas resursu izmantošanu ražošanā un veicinām otrreizējo pārstrādi un atkārtotu izmantošanu;
  • sadarbojamies ar vietējo sabiedrību vides kvalitātes uzlabošanai.

Mēs to dēvējam par mūsu 360° atbildības pieeju vides aizsardzībai. Mēs vēlamies panākt, lai nevienā mūsu darbības segmentā nebūtu nekādu emisiju un nekādu atkritumu. Uzskatām, ka, ieguldot savu laiku un prasmes, kā arī pateicoties „Kaizen” (japāņu valodā tas nozīmē – „nemitīgi uzlabojumi”), tas ir iespējams. Uzskatām, ka no tā atkarīga Lexus izaugsme un panākumi.

PIRMAIS SOLIS

PRODUKTA PROJEKTĒŠANA UN IZSTRĀDE

LAI SAMAZINĀTU NEGATĪVO IETEKMI UZ APKĀRTĒJO VIDI, IR ĻOTI BŪTISKI PLĀNOT UN IZVĒRTĒT MŪSU DARBĪBAS. TĀS IR MŪSU RŪPES AUTOMOBIĻA KALPOŠANAS CIKLA GARUMĀ – PASTĀVĪGU UZLABOJUMU PROCESS, KUR TIEK ŅEMTI VĒRĀ VISI PATĒRĒTIE RESURSI UN VIDES UN VESELĪBAS AIZSARDZĪBAS APSVĒRUMI ATTIECĪBĀ UZ MŪSU PRODUKTIEM.

environment nx clip

Mēs esam vieni no pirmajiem, kas sāka lietot īpaši atjaunojamus materiālus, kā arī detaļas, ko ir viegli pārstrādāt to kalpošanas laika beigās, veicinot otrreizējo pārstrādi un materiālu atjaunošanu. Pat ārēji vismazāk redzamās Lexus detaļas tiek radītas, izmantojot šo pieeju: otrreiz pārstrādātus buferus izmanto bagāžas nodalījuma apdarē, bet sasmalcinātu skaņas izolācijas materiālu – trokšņa slāpētājā, kas atrodas aiz priekšējā paneļa.

Automobiļu durvju apdarē tagad biežāk izmanto Hibiscus ģints auga kenafas stublājus, nevis koka skaidas, ko izmantoja iepriekš.

Kenafa spēj absorbēt divas līdz piecas reizes vairāk CO2 nekā citi augi, un, kombinējot to ar izlietotiem buferiem, ko iegūst no auto remonta darbnīcām, var izgatavot tādu durvju apdari, kura ir vieglāka, skaņas necaurlaidīgāka un nenoplicina mežus.

recyclable plastic

MĒS ESAM IZSTRĀDĀJUŠI PLASTMASU, KO VAR PĀRSTRĀDĀT BEZGALĪGI, – TO IZMANTOJAM VISOS SAVOS MODEĻOS, UN TAGAD TO IZMANTO ARĪ CITI AUTORAŽOTĀJI.

OTRAIS SOLIS

RAŽOŠANA

production

Mēs, Lexus, uzskatām, ka mūsu pienākums ir paust nozares viedokli apkārtējās vides jautājumos. Uzskatām, ka apkārtējās vides ilgtspējas nodrošināšana ir lielākais izaicinājums, ar ko saskaras mūsu nozare un sabiedrība šajā gadsimtā. Mūsu atbildes reakcija ietekmē ne vien mūsu produktus, bet arī ikvienu mūsu biznesa aspektu un ikvienu cilvēku, kas tajā piedalās.

Mēs to dēvējam par mūsu 360° atbildības pieeju vides aizsardzībai. Mēs vēlamies panākt, lai nevienā mūsu darbības segmentā nebūtu nekādu emisiju un nekādu atkritumu. Uzskatām, ka ieguldot savu laiku un prasmes, kā arī pateicoties „Kaizen” (japāņu valodā tas nozīmē – „nemitīgi uzlabojumi”), tas ir iespējams. Uzskatām, ka no tā atkarīga Lexus izaugsme un panākumi.

TREŠAIS SOLIS

LOĢISTIKA

Lexus Ieguldītajās Rūpēs Par Apkārtējo Vidi Ietilpst Viss No Izejmateriālu Savākšanas Un Transportēšanas Līdz Auto Detaļu Apstrādei Un Montāžai Un No Autosalonu Aktivitātēm Līdz Materiālu Pārstrādei Automobiļu Kalpošanas Laika Beigās.

Mums ir izdevies saīsināt savu loģistikas ceļu par 4920 km gadā, kas ir ļāvis samazināt izmešu daudzumu par 1020 tonnām CO2. To panācām, rūpīgi plānojot transporta maršrutus un dubultojot katra auto kravas apjomu.

logistics

CETURTAIS SOLIS

NOLIETOTO AUTOMOBIĻU PĀRSTRĀDE

DIREKTĪVAS PAR NOLIETOTAJIEM TRANSPORTLĪDZEKĻIEM MĒRĶI IR TRANSPORTLĪDZEKĻU ATKRITUMU RAŠANĀS NOVĒRŠANA UN NOLIETOTU TRANSPORTLĪDZEKĻU ATKĀRTOTA IZMANTOŠANA UN PĀRSTRĀDE.

Lexus ievēro šīs direktīvas prasības un kā daļu no tās īstenošanas procedūras ir ieviesis transportlīdzekļu bezmaksas nodošanas politiku visiem atbilstošajiem Lexus automobiļiem. Lai samazinātu mūsu darbības negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi, Lexus darbojas globālā mērogā.

Izvēloties partneri, kas veiktu nolietoto automobiļu atkārtotu izmantošanu un pārstrādi, bija svarīgi lūkoties, lai tiktu ievēroti augstākie standarti un lai Lexus īpašniekiem tiktu sniegti atbildīgi, uzticami un efektīvi pakalpojumi, rūpējoties par nolietotajiem automobiļiem.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK