concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

JAUNS UN DROSMĪGS IZSKATS:
SALONĀ UN ĀRPUSĒ

CT 200h ir viens no tīrākajiem hibrīdiem, ko jelkad esam uzbūvējuši. Tā vienmērīgo veiktspēju un zemās CO2 emisijas papildina modernas tehnoloģijas un godalgota izsmalcinātība. Ja Jums patīk aktīvs dzīvesstils, Jūs vēlaties automobili, kas spēj izpildīt Jūsu vēlmes. Tāpēc CT 200h piedāvā dinamisku un aizraujošu braukšanas pieredzi, modernas hibrīda tehnoloģijas un atjautīgas funkcijas, lai Jūs vienmēr atrastos sasaistē.

Tagad mēs esam piešķīruši CT 200h vēl dinamiskāku un sportiskāku izskatu kā salonā, tā ārpusē. Un, tā kā tas ir pilnais hibrīds, Jūs zināt, ka neko neupurējat, lai iegūtu vēl labāku degvielas efektivitāti.

2017 lexus ct 200h fresh bolder look quote

VĒL EMOCIONĀLĀKS, VĒL SPORTISKĀKS – UZLABOTAIS CT 200h IR IDEĀLS KOMPAKTAIS HIBRĪDAUTOMOBILIS TIEM, KAM PATĪK AIZRAUJOŠA BRAUKŠANA, BET KAS TOMĒR RŪPĒJAS PAR VIDI

Čika Kako (Chika Kako), CT 200h galvenais inženieris

ZEMĀKS, IZTEIKSMĪGĀKS, IZCILĀKS

CT 200h tagad ir garš plūdlīniju profils ar izteiksmīgāku, platāku un zemāku vārpstveida resti, kas lepojas ar jaunu tīkla rakstu un ko ietver izteiksmīgi, dārgakmeņiem līdzīgi LED priekšējie lukturi un dienas gaitas lukturi. Šie un citi jaunie, izteiksmīgie stila elementi piešķir CT 200h vēl atlētiskāku stāju.

Aplūkojiet CT 200h, un Jūs ieraudzīsiet, kā jaunie LED priekšējie lukturi un L formas aizmugurējie lukturi tam piešķir vēl sportiskāku un platāku izskatu. Aizmugures bufera apakšdaļa tagad ir klāta ar metāliski sudrabotu un melnu pārklājumu, un tas ir jaunas formas, lai izceltu automobiļa agresīvo izskatu, bet aizmugurējie reflektori ir nokrāsoti metāliski pelēkā krāsā, pieskaņojot tos priekšējo miglas lukturu ietvariem.

CT 200h profilu papildina sportiskāki diski – no standarta aprīkojuma 15 collu diskiem līdz F SPORT 17 collu tumši metāliskajiem vieglmetāla diskiem. Vai arī Jūs varat izvēlēties jaunos desmit spieķu 16 collu slīpētos diskus tumši metāliskā krāsā.

IEKĀPIET SALONĀ:
UZLABOTAS FUNKCIJAS

Mēs nekad neizejam uz kompromisiem, tas nav mūsu stilā. Iesēdieties CT 200h, un Jūs atklāsiet nevainojami pilnveidotas, intuitīvas funkcijas un visaugstākās kvalitātes apdares materiālus. Mūsu dizaina filozofija ietver uzskatu, ka forma vienmēr seko funkcijai, un CT 200h tas tiek īpaši izcelts. Piemēram, Lexus navigācijas sistēma tagad ir aprīkota ar vēl lielāku 10,3 collas platu displeju.

Jaunā, papildinātā salona krāsu palete piedāvā divu toņu gludas ādas kombinācijas, auduma un ilgmūžīgas sintētiskās ādas apdari un pilnīgi jaunas auduma apdares iespējas – kopā pieejamas deviņas atšķirīgas izvēles.

VĒL VAIRĀK F

Izbaudiet pilnā hibrīda degvielas efektivitāti un zemo izmešu līmeni apvienojumā ar F SPORT aizrautību un pulsu paātrinošo veiktspēju. Jaunās izmaiņas padara šo augstas veiktspējas modeli vēl iekārojamāku.

Tās ietver melnu metālisko krāsu un jaunu vārpstveida restes tīkla rakstu. Jaunajos priekšējos lukturos izmantoti viena prožektora tālo/tuvo gaismu lukturi. F SPORT modelim ir ekskluzīvs ahāta melns pārklājums, kas izmantots priekšējās restes ietvara moldingam un automobiļa aizmugures metāliski melnajai apdarei.

F SPORT modelim CT 200h piedāvā jaunu divu toņu krāsu paleti: Lava Orange CS un Heat Blue CL. Salonā ekskluzīvās interjera kombinācijas ietver divu toņu ādas, auduma un sintētiskās ādas kombinācijas. Elegantā Naguri apdare izceļ Takumi meistaru izcilo darbu, kas pieejams tikai F SPORT modeļos.

LEXUS SAFETY SYSTEM+ JAU IEKĻAUTS

Atjauninātais Lexus CT 200h tagad ir aprīkots ar Lexus Safety System+. Tā ietver sadursmes novēršanas sistēmu (PCS), dinamisko radara kruīza kontroles sistēmu, brīdinājumu par izbraukšanu no joslas (LDA) ar stūres kontroles funkciju, priekšējos lukturus ar automātisko tālo gaismu funkciju (AHB) un ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmu (RSA).

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK