concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

LEXUS EXTRACARE

AR LEXUS EXTRACARE JŪS VARAT PAGARINĀT SAVA LEXUS GARANTIJU PAR VIENU VAI DIVIEM GADIEM!

Lexus Extracare image 1

Tā kā Jūsu automobilis ir būtiska Jūsu dzīves sastāvdaļa, Lexus ir radījis papildu garantijas produktu, kas aizsargās pret negaidītiem izdevumiem un nodrošinās Jums sirdsmieru un daudz bezrūpīgu kilometru ar Jūsu Lexus.

Lexus ražotāja papildu garantija Lexus Extracare ir pieejama tikai Lexus īpašniekiem un automobiļiem, kuri nav vecāki par trim gadiem un, kuru nobraukums nepārsniedz 100 000 km kā arī, kuru apkope ir notikusi saskaņā ar Lexus apkopes programmu. Papildu garantija stājas spēkā brīdī, kad izbeidzas rūpnīcas garantijas termiņš (trīs gadi vai 100 000 km atkarībā no tā, kurš nosacījums iestājas pirmais).

Lai Lexus Extracare papildu garantija būtu spēkā, Jums tikai jāveic automobiļa apkope ik pēc 15 000 km nobraukšanas vai reizi gadā (atkarībā no tā, kurš nosacījums iestājas pirmais). Lexus Extracare darbojas visās Eiropas Savienības valstīs, un Lexus Extracare papildu garantijas darbības laikā nav spēkā nobraukuma ierobežojums. Tātad papildu garantijas perioda laikā Jūs varat nobraukt neierobežotu kilometru skaitu – brauciet apkārt kaut vai zemeslodei!

Iestājoties Lexus Extracare garantijas gadījumam:

  • garantijas remontdarbos tiek izmantotas tikai Lexus oriģinālās rezerves daļas;
  • Jūs varat būt pārliecināti, ka darbus veiks tikai savas nozares labākie speciālisti;
  • gadījumā, ja Jūs pārdodat automobili, papildu garantija pāriet nākošajam īpašniekam.

Ar Lexus Extracare Jūs bez maksas saņemat arī pakalpojumu paketi Lexus Euro Assistance 24, kas Jums nodrošina iespēju lietot automobiļa palīdzības paketi ar plašiem papildu pakalpojumiem. Lexus Euro Assistance 24 ir spēkā visās Eiropas Savienības dalībvalstīs visā papildu garantijas laikā 24 h dienā un 7 dienas nedēļā. Lexus Euro Assistance 24 Jums palīdzēs, piemēram, šādu problēmu gadījumā:

  • palīdzība uz ceļa (izlādējies akumulators, degvielas beigšanās, tukša riepa, nozaudētas atslēgas vai to ieslēgšana automobilī u. c.);
  • automobiļa evakuācija, ja ar to nav iespējams turpināt ceļu;
  • ja atrodoties ārzemēs, mehāniska bojājuma vai nelaimes gadījuma dēļ automobilis nevar turpināt ceļu, Lexus Euro Assistance 24 Jums nodrošinās vai nu aizvietojošu automobili, vai naktsmītni vai arī ceļojuma turpināšanu ar citu transportu.

Lexus Extracare papildu garantiju varat iegādāties vienam vai diviem gadiem. Apskatiet reālās cenas zemāk esošajā tabulā un iegūstiet plašāku informāciju PDF failā.

      Cena Ls ar PVN
1 gads 2 gads
CT 200h 395 € 559 €
IS 300h, IS 200t, NX 300h, NX 200t 495 € 659 €
GS 300h, GS 200t, GS 450h, RX 450h, RX 200t 635 € 859 €
GS F, LS 460, LS 600h L, RC F, RC 200t, RC 300h 695 € 959 €
Citi Lexus modeļi 695 € 959 €

* Augstāk minētie noteikumi ir informatīvi. Lai iepazītos ar visiem pakalpojuma noteikumiem, sazinieties ar savu Lexus pilnvaroto pārstāvi. Publicētā informācija ir jaunākā tās publicēšanas brīdī un tā var mainīties bez iepriekšējas paziņošanas.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK