concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

LEXUS ĪSFILMU UZVARĒTĀJAS DŽINNIJAS DONOHJŪ FILMAS

PIRMIZRĀDE NAPAS IELEJAS FILMU FESTIVĀLĀ

10. novembrī Lexus un The Weinstein Company devās uz Napas ielejas filmu festivālu – uz jaunās, aizraujošās filmas “Spēle” (Game) pirmizrādi, kuru radījusi un režisējusi godalgotā producente Džinnija Donohjū (Jeannie Donohoe). Kolumbijas universitātes filmu programmas absolvente Donohjū ir uzrakstījusi scenārijus un uzņēmusi vairākas īsfilmas, tostarp ”Lambing Season” un “Public”. Šobrīd Donohjū strādā pie savas pirmās pilnmetrāžas filmas “Flock”.

Filmā “Spēle” kāds otrā kursa students dodas uz citu koledžu un nolemj pieteikties pavalsts vadošajā zēnu basketbola komandā. Viņš nodemonstrē izcilas spējas un tiek uzņemts komandā. Kad komanda uzzina studenta satriecošo noslēpumu, sižets ievirzās pavisam citā gultnē. Filmā “Spēle” piedalās arī Kanādas aktieris un trīskārtējs NBA čempions Riks Fokss (Rick Fox).

“Spēle” ir viena no Lexus īsfilmu trešās sezonas četrām filmām, kuras producents ir Džoijs Horvics (Joey Horvitz) no The Weinstein Company – Lexus International un The Weinstein Company partnerības ietvaros, kas paredzēta jauno producentu atbalstam. Napas ielejas filmu festivālā tika izrādītas arī pārējās trīs Lexus īsfilmu trešās sezonas filmas: “Piektdienas nakts” (Friday Night), “MESiJA” (MESSiAH) un “Nācija aiztur elpu” (A Nation Holds Its Breath).

The Weinstein Company līdzpriekšsēdētājs Hārvijs Veinšteins (Harvey Weinstein) saka: “Mēs esam ļoti priecīgi, ka varam būt šeit, Napas ielejas filmu festivālā, uz filmas “Spēle” pirmizrādi. Šī filma parāda Donohjū talantu un patiesi pauž Lexus īsfilmu 3. sezonas tēmu – gaidas.”

Deivids Nordstroms (David Nordstrom), Lexus International globālās zīmola pozicionēšanas nodaļas ģenerāldirektors, piebilda: “Džinnijas radošums un iztēle filmā “Spēle” nebūt nebija vienīgais, ko varēja izbaudīt apmeklētāji. Viņiem bija iespēja noskatīties arī citus projektus, kas tika radīti Lexus īsfilmu 3. sezonas ietvaros – tie visi ir pilni radošuma un iztēles globālai auditorijai.”

“The Weinstein Company un Lexus International ir sajūsmināti par līdzšinējās sadarbības panākumiem un ar šo filmu palīdzību, kā arī ar visu šīs programmas iniciatīvu kopumā cer iedvesmot un iedrošināt vēl vairāk režisoru visā pasaulē,” saka The Weinstein Company izpilddirektors un prezidents Deivids Glasers (David Glasser).

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK