concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

PIEKTDIENAS NAKTS
ALEKSIS MIČALIKS

JAUNĀ, APBRĪNOJAMĀ LEXUS ĪSFILMA DEBITĒ TOKIJAS ĪSFILMU FESTIVĀLĀ

Nesen Lexus un The Weinstein Company prezentēja pirmo no četrām filmām, kas pārstāvēs trešo Lexus īsfilmu sezonu Tokijas Short Shorts īsfilmu festivālā. Lexus iedvesmoto tēmu „Gaidas” notvērusī režisora Alekša Mičalika izcilā īsfilma tika pamanīta starp tūkstošiem pieteikumu. Par „Piektdienas nakti” nosauktais stāsts ir spēcīgs vēstījums par māti, kas Francijas apmeklējuma laikā nokļūst uzbrukumā pilsētai.

Režisors kopā ar slavenajiem uzņemšanas komandas dalībniekiem savus panākumus atzīmēja svinībās Lexus mītnē Intersect, Tokijā. Tā ir unikāla vieta, kas viesiem Lexus garu ļauj izbaudīt caur iedvesmojošu dizainu, mākslu, modi un kultūru. Īsfilma ir viena no Lexus īsfilmu trešās sezonas filmām, kuru mērķis ir atbalstīt jauno režisoru centienus un iedvesmot stāstu stāstīšanas mākslu.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK