concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

IEPAZĪSTINĀM AR 3. SEZONU

Lexus un The Weinstein Company šodien paziņoja par ikgadējās Lexus īsfilmu sērijas atgriešanos, kas šogad piedāvā jaunas un aizraujošas iespējas filmu autoriem. Pirmo reizi Lexus īsfilmu sērijai savus darbus varēs iesniegt jaunie režisori no visas pasaules. No 2015. gada 15. jūlija jaunie kinoautori var iesniegt atlasei līdz 20 minūtēm garu īsfilmu, demonstrējot savu līdzšinējo darbu, vietnē www.lexusshortfilms.com, sadarbībā ar Withoutabox (https://www.withoutabox.com), vadošo filmu festivālu un filmu veidotāju platformu.

Lexus īsfilmu sērija tika aizsākta 2013. gadā, atbalstot jaunos filmu autorus. Tā ir palīdzējusi atklāt un atbalstīt daudzsološus režisorus un viņu īsfilmas.

”Lexus īsfilmu sērija ir izcils veids, kā iepazīt jaunos filmu autorus un pievērst uzmanību īsfilmas žanram,” saka Hārvijs Vainšteins (Harvey Weinstein), TWC priekšsēdētājs. ”Pēdējo divu gadu laikā mēs esam sapratuši, ka pasaulē ir milzīgs daudzums vēl neatklāta talanta. Mums ir prieks atkal sadarboties ar Lexus šajā pasākumā un turpināt atklāt un popularizēt daudzsološos filmu autorus visā pasaulē.”

Šogad tēma ir ”Anticipation” (gaidas) – jēdziens, kas ir provokatīva un niansēta viela idejām un filmu veidotāju iztēles atbrīvošanai. Filmu autori tiks aicināti sniegt savu interpretāciju par tēmu stāsta veidā un stāstīt to no sava skatpunkta. Pieteikumus var iesniegt līdz 2015. gada 25. oktobrim. Napas ielejas filmu festivāla noslēgumā 2015. gada 15. novembrī tiks paziņoti četri finālisti. Filmēšana sāksies 2015. gada decembrī.

Četri finālisti režisēs īsfilmas, par kuru producēšanu un pirmizrādes darījumiem parūpēsies The Weinstein Company. Īsfilmas tiks īpaši prezentētas kinoteātros, kā arī augstākā līmeņa kinofestivālos visā pasaulē. Filmu autori saņems arī mājas filmēšanas un rediģēšanas komplektu.

Marks Templins (Mark Templin), Lexus International viceprezidents, saka: ”Mēs lepojamies turpināt sadarbību ar The Weinstein Company, atklāt jaunus talantus kino jomā un palīdzēt viņiem īstenot savus sapņus. Lexus vienmēr tiecas radīt pārsteidzošas sajūtas. Lexus īsfilmu programma dod mums unikālu iespēju darīt to, pārvēršot jauno filmu veidotāju iztēli un aizrautību fascinējošās un skatāmās filmās.”

Sākot ar šā gada jūliju, Lexus īsfilmu komanda producenta Džoija Horvica (Joey Horvitz), galvenā producenta Lensa Stila (Lance Stil) un Lexus International pārstāvja Loika Šarlona (Loïc Charlon) sastāvā dosies ceļā un apmeklēs filmu festivālus visā pasaulē, tostarp New Filmmakers LA, Rodailendas starptautisko filmu festivālu, Venēcijas filmu festivālu, Vankūveras starptautisko filmu festivālu un Napas ielejas filmu festivālu, lai informētu sabiedrību par pieteikšanās iespējām.

Sākot ar 2016. gada jūniju, dažu reģionu prestižākajos īsfilmu festivālos notiks pirmizrāžu pasākumi un filmu veidotāju diskusijas par katru filmu. Filmu autori atkal tiksies 2016. gada Napas ielejas filmu festivālā, kur visas četras filmas pirmo reizi tiks izrādītas vienlaicīgi pasaules pirmizrādē.

”Mums ir liels prieks atkal sadarboties ar Lexus šajā īsfilmu sērijā,” piebilst The Weinstein Company izpilddirektors Deivids Glasers (David Glasser). ”Mūsu mērķis ir pasniegt stāstus vēl nebijušā un aizraujošā veidā un atklāt jaunus talantus. Šī programma ļauj darīt abas šīs lietas, un mēs ar lielu nepacietību gaidām, kādas nākotnes kino zvaigznes atklās programmas trešais gads.”

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK