concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

HOLIVUDAS ZVAIGZNES PIEDALĀS LEXUS ĪSFILMU PREZENTĀCIJAS PASĀKUMOS

KETIJA HOLMSA, DŽASTINS ČEDVIKS, SAIMONS KĒRTISS, ANTUĀNS FUKUA UN FILIPS NOISS PALĪDZ DIVIEM JAUNIEM FILMU MĀKSLINIEKIEM RADĪT SAVU SKATĪJUMU PAR LEXUS „LIFE IS AMAZING” ZĪMOLA TĒMU

2014. gada Lexus īsfilmu programmas, ko Lexus īsteno sadarbībā ar Weinstein Company kinostudiju, prezentācijas pasākumos Losandželosā un Ņujorkā piedalīsies Holivudas zvaigznes.

Divus jaunus kinomāksliniekus – Džonu Goldmanu un Sacuki Okavu (kopā ar scenāristu Kenu Očiai) viņu centienos atbalsta pazīstami Holivudas filmu nozares pārstāvji, tostarp aktrise Ketija Holmsa (The Giver, Wonder Boys, Dawson’s Creek), režisori Džastins Čedviks (Mandela: Long Walk to Freedom, gaidāmā Tulip fever), Saimons Kērtiss (My Week With Marilyn, gaidāmā Woman in Gold), Antuāns Fukua (Brooklyn’s Finest, Training Day, gaidāmā Southpaw) un Filips Noiss (The Giver, The Quiet American).

Filips Noiss saka: „Saņemt uzaicinājumu no Weinstein Company un Lexus International piedalīties tik novatoriskā un svarīgā programmā bija liels pagodinājums. Šim darbam ar jaunajiem filmu autoriem būs liela nozīme pasaules kino vēsturē. Es nevaru vien sagaidīt, kad varēsim prezentēt šo talantīgo, jauno režisoru darbu plašākai sabiedrībai.”

Padomdevēji arī filmēs sižetus par savu darba procesu, sniedzot jaunajiem režisoriem padomus un atbalstu. Tajos tiks aplūkots arī īsfilmas žanrs, tā attīstība un nozīme un tā pieaugošā popularitāte pasaulē. Sižeti tiks prezentēti pirms filmu pirmizrādēm Losandželosā un internetā oktobrī.

Īsfilmas Tirgus stunda (Market Hour) un Operācija Plīvurpūce (Operation Barn Owl) pirmo reizi tika prezentētas īsfilmu festivālā Tokijā 29. maijā. ASV pirmizrādes notiks 30. jūlijā Losandželosā un 6. augustā Ņujorkā.

Abas filmas tiks demonstrētas dažādos festivālos visā pasaulē un kopā ar Weinstein Company filmām, piemēram, Devējs (The Giver).

Lexus īsfilmu sērijas tiešsaistes pirmizrāde notiks šī gada oktobrī. Tikmēr varat uzzināt vairāk par to veidošanu un grafiku šeit: www.lexusshortfilms.com

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK