concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

KENS OČIAI (KEN OCHIAI)

LĪDZAUTORS „OPERĀCIJA PLĪVURPŪCE“ (OPERATION BARN OWL)

Pēc vidusskolas pabeigšanas Kens pameta dzimto Tokiju un devās uz ASV. Tur 2006. gadā Očiai absolvēja USC Kinematogrāfisko mākslu skolu, iegūstot producenta bakalaura grādu. 2008. gadā Amerikas filmu institūta konservatorijā viņš ieguva režisora maģistra grādu.

Līdz šim brīdim Očiai ir uzņēmis vairāk nekā 30 īsfilmas, reklāmas un mūzikas video, tostarp „Pa pusei Kenets“ ("Half Kenneth"), kas ieguva Amerikas režisoru ģildes Žūrijas godalgu, un „Varde akā“ ("Frog In The Well"), kas Hārtlandas filmu festivālā saņēma Kristāla godalgu. Kā atzinību par sasniegumiem filmu uzņemšanā no USC Kens ir saņēmis arī Jauno absolventu godalgu.

Očiai ir režisors arī trīs pilnmetrāžas filmām, tostarp „Tīģera maska“ (“Tiger Mask”), kas 2013. gada rudenī tika demonstrēta vairākās Āzijas valstīs. Filmas sižets ir balstīts uz japāņu leģendāro komiksu sēriju, un tās režisors bija Tošiaki Nakazava (Toshiaki Nakazawa), oskarotās filmas „Aiziešanas“ ("Departures”) režisors.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK