concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

LEXUS SHORT FILMS

LEXUS ĪSFILMAS 2014

JAU ATKAL LEXUS UN THE WEINSTEIN COMPANY IR SADARBOJUŠIES, LAI RADĪTU DIVAS JAUNAS ĪSFILMAS SAVAI OTRAJAI GADSKĀRTĒJAI „DZĪVE IR APBRĪNOJAMA“ (“LIFE IS AMAZING”) LEXUS ĪSFILMU SĒRIJAI. FILMAS, KURU PIRMIZRĀDE ŠOVASAR NOTIKA ŅUJORKĀ UN LOSANDŽELOSĀ UN KAS IR IZRĀDĪTAS NESKAITĀMOS FILMU FESTIVĀLOS VISĀ PASAULĒ, TAGAD VAR NOSKATĪTIES ARĪ TIEŠSAISTĒ.

LEXUS ĪSFILMAS

IK REIZI, KAD JŪS BRAUCAT AR LEXUS, MĒS VĒLAMIES JUMS DĀVĀT PATIESI APBRĪNOJAMU PIEREDZI UN NEPĀRSPĒJAMU KLIENTU APKALPOŠANAS LĪMENI. PIE MUMS, LEXUS, MĒS TO SAUCAM PAR „RADĪTS, LAI PĀRSTEIGTU” FILOZOFIJU. LAI VEICINĀTU ŠO AIZRAUJOŠO ZĪMOLA FILOZOFIJU, NESEN MĒS VĒRSĀMIES PIE PASAULSLAVENĀS KOMPĀNIJAS WEINSTEIN, LAI RADĪTU ĪSFILMU SĒRIJU, KAS ARĪ SKATĪTĀJIEM SNIEGTU LĪDZVĒRTĪGU IEDVESMU. 5 RADOŠI REŽISORI IR RADĪJUŠI 5 DZIĻUS PĀRDZĪVOJUMUS, KAS SASNIEDZ UN UZRUNĀ CILVĒKUS JEBKURĀ KULTŪRĀ, KATRS UNIKĀLĀ VEIDĀ PARĀDOT DZĪVI KĀ AIZRAUJOŠU PIEDZĪVOJUMU.

VAIRĀK LEXUS BRAND

AMBICIOZU PROJEKTU KOPUMS, KAS PĒTA KUSTĪBAS SAREŽĢĪTUMU UN SKAISTUMU – SĀKOT AR MŪSU PIRMO PROJEKTU „SOĻI“. SOĻI IR STĀSTS PAR GIGANTISKU FIGŪRU, KAS ĢENIĀLI PĀRVIETOJAS PA PILSĒTU, MEKLĒJOT KO ĪPAŠU.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK