concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

LEXUS DIZAINA BALVA 2017

LDA ArticleAsset 4Mentors

PADOMDEVĒJI

NERI & HU
Arhitekti un daudznozaru dizaineri

LDA ArticleAsset Mentor Neri Hu

Lindons Neri un Rosanna Hu, Neri & Hu Design and Research (Šanhajā) dibinātāji, strādā pie projektiem visā pasaulē, kas saistīti ar kombinētām dizaina disciplīnām, radot jaunu paradigmu arhitektūrā. 2014. gadā Wallpaper* atzina Neri & Hu par gada dizaineriem. 2013. gadā viņi tika uzņemti ASV Interjera dizaina slavas zālē. Neri & Hu ir pārliecināti, ka izpēte ir svarīgs dizaina rīks, jo katrs projekts rada unikālu situācijas kontekstu. Neri & Hu piedāvā arhitektūras, interjera, plānošanas, grafikas un produktu dizaina pakalpojumus un saprot, ka mūsdienu problēmas, kas saistītas ar ēkām, neaprobežojas tikai ar tradicionālo arhitektūru. Tā vietā, lai ķertos pie dizaina stereotipiem, Neri & Hu darba pamatā ir dinamiska mijiedarbība starp sajūtām, detaļām, materiāliem, formu un gaismu.

MAKSS LAMBS
Dizainers

LDA ArticleAsset Mentor MaxLamb

Savā darbā Makss Lambs apspēlē lauku ainavu tradīcijas – pludmale ir metāllietuve, karjers ir darbnīca, Četsvortas muižas nozāģētās īves ir priekšmets un izejas materiāls. Viņu interesē arī pilsēta, un viņa spēja pielāgoties un reaģēt uz dažādām vidēm rada dizainus, kas ir unikāli savam laikam un vietai. Makss nav piesaistīts vienam materiālam vai procesam un nemēģina risināt problēmas ar dizaina palīdzību. Tā vietā viņš pēta materiāliem piemītošās īpašības, lai atklātu to dabiskās tendences un skaistumu. Viņa metodes ir gan augsti tehnoloģiskas, gan vienkāršas, un viņš ir gan dizainers, gan ražotājs un sadarbojas ar metāllietuvēm un rūpnīcām atkarībā no projekta mēroga vai sarežģītības. Tomēr visos viņa darbos ir kopīgi motīvi: godīga izturēšanās pret materiālu, procesa un cilvēka spēju un ierobežojumu izbaudīšana.

ELENA MANFERDINI
Dizainere un arhitekte

LDA ArticleAsset Mentor ElenaManferdini

Elena Manferdini ir Atelier Manferdini (Venēcijā, Kalifornijā) dibinātāja un īpašniece. Viņa ir īstenojusi dizaina, mākslas un arhitektūras projektus Amerikas Savienotajās Valstīs, Eiropā un Āzijā, to skaitā Losandželosas laikmetīgās mākslas muzeja paviljonu. Viņas firma ir sadarbojusies ar pasaulslaveniem uzņēmumiem, piemēram, Swarovski un Sephora, un viņas darbi ir bijuši apskatāmi žurnālos un presē (Elle, Vogue, New York Times). Pašlaik viņa ir studentu asociācijas priekšsēdētāja Dienvidkalifornijas arhitektūras institūtā un regulāri piedalās izstādēs un lekcijās visā pasaulē, piemēram, Mičiganas tehnoloģiju institūtā, Prinstonā, Tzingua universitātē un Bauhaus. 2013. gadā viņa saņēma COLA stipendiju oriģināla mākslas projekta izstrādei. 2011. gadā viņa saņēma prestižo ikgadējo stipendiju no ASV mākslinieku asociācijas, un viņas Alessi Blossom dizains saņēma Laba dizaina balvu.

SNARKITECTURE
Mākslinieki un arhitekti

LDA ArticleAsset Mentor Snarkitecture

2008. gadā Daniels Arshams un Alekss Mustonens izveidoja Snarkitecture – līdzdarbības un eksperimentēšanas platformu, kas pārkāpj robežas starp mākslu un arhitektūru. Viņu pirmais projekts bija Dior Homme pasūtījums, kur liela loma bija viņu kopīgai interesei par mākslas un arhitektūras kombināciju Cooper Studio Ņujorkā studentu gados. Snarkitecture nosaukums ir aizgūts no Luisa Kerola neparastā dzejoļa "Snarka medības". Firma projektē pastāvīgus, pilna izmēra arhitektūras projektus un funkcionālus objektus ar jauniem un atjautīgiem izmantojuma veidiem, radot pārsteiguma brīžus un mijiedarbību, kas ļauj cilvēkiem izjust tiešu saikni ar apkārtējo vidi. Pārveidojot pazīstamo par neparastu, Snarkitecture liek arhitektūrai sasniegt negaidītu rezultātu.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK