concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

LEXUS DIZAINA BALVA 2017

LDA ArticleAsset 6Judges

ŽŪRIJA

PAOLA ANTONELLI
Kuratore

LDA ArticleAsset Judge PaolaAntontelli

P. Antonelli pievienojās Modernās mākslas muzejam 1994. gadā un ir arhitektūras un dizaina nodaļas vecākā kuratore un muzeja izpētes un attīstības direktore. Viņa ir lasījusi lekcijas TED, Pasaules ekonomikas forumā Davosā un vairākās citās starptautiskās konferencēs. Viņas uzdevums ir aktīvi veicināt izpratni par dizaina pozitīvo ietekmi uz pasauli mums apkārt un izmantot tā sniegtās priekšrocības. Pašlaik viņa strādā pie vairākām izstādēm par mūsdienu dizainu un grāmatas "States of Design" par mūsdienu dizaina nozaru daudzveidību.

ARIKS ČENS
Kurators

LDA ArticleAsset Judge AricChen

Ariks Čens ir M+ – jauna vizuālās kultūras muzeja Honkongas "West Kowloon" kultūras zonā, dizaina un arhitektūras vecākais kurators. Iepriekš viņš darbojās kā Pekinas dizaina nedēļas radošais direktors, sekmīgi atjaunojot šo pasākumu 2011. un 2012. gadā. A. Čens ir bijis kurators un organizators daudzām izstādēm un projektiem muzejos, biennālēs un citos starptautiska mēroga pasākumos, un viņa raksti ir regulāri publicēti tādos izdevumos kā The New York Times, Monocle, Architectural Record un PIN-UP.

TOJO ITO
Arhitekts

LDA ArticleAsset Judge ToyoIto

T. Ito absolvēja Tokijas universitātes arhitektūras katedru 1965. gadā. Viņa pazīstamākie darbi ir: Sendai Mediatheque, Tamas mākslas universitātes bibliotēka (Hačiodži), Taivānas universitātes sociālo zinātņu koledža (Taivāna), "Minna no Mori" Gifu Media Cosmos un citi. Viņa pašreizējo projektu vidū ir: Taičungas nacionālais teātris (Taivāna), Aomori jaunais sporta laukums un parks (pagaidu nosaukums) un vairāki citi. Viņš ir saņēmis lielu skaitu godalgu, tostarp Japānas arhitektūras institūta balvu, "Zelta lauvu" Venēcijas biennālē, Britu arhitektu institūta Karalisko zelta medaļu un Prickera arhitektūras balvu.

BIRGITA LOMANE
designboom galvenā redaktore

LDA ArticleAsset Judge BirgitLohmann

Birgita Lomane ir dzimusi Hamburgā un studēja rūpniecisko dizainu Florencē pirms pārcelšanās uz Milānu, kur viņa dzīvo un strādā kopš 1987. gada. Viņa ir strādājusi par dizaineri un produktu izstrādes vadītāju kopā ar pazīstamiem itāļu arhitektiem un dizaineriem. Viņa ir strādājusi arī par dizaina vēsturnieci tieslietu iestādēs un starptautiskos izsoļu namos. Kā pētniece un lektore viņa ir organizējusi seminārus par rūpniecisko dizainu vairākās prestižās starptautiskās universitātēs. 1999. gadā viņa bija viena no designboom žurnāla dibinātājām, un pašlaik ir tā galvenā redaktore, izglītības programmas vadītāja un starptautisko izstāžu kuratore.

ALISE ROUSTORNA
Dizaina žurnāliste

LDA ArticleAsset Judge AliceRawsthorn

Alise Roustorna raksta par dizainu laikrakstam International New York Times un žurnālam Frieze. Savā jaunākajā grāmatā "Sveika, pasaule: kur dizains satiek dzīvi" viņa apskata dizaina ietekmi uz mūsu dzīvi pagātnē, tagadnē un nākotnē. Viņa uzstājas globālos pasākumos, tostarp TED un ikgadējās Pasaules ekonomikas foruma sanāksmēs Davosā, Šveicē. Viņa dzīvo Londonā un ir Čisenheilas galerijas un laikmetīgās dejas grupas Michael Clark Company aizbildņu vadītāja, kā arī Vaitčapelas galerijas aizbildne. Par nopelniem dizaina un mākslas jomā viņai ir piešķirts Britu impērijas ordenis.

JOŠIHIRO SAVA
Kurators

LDA ArticleAsset Judge YoshihiroSawa

Jošihiro Sava absolvēja Kioto tehnoloģiju institūtu ar inženierzinātņu un dizaina bakalaura grādu. Kopš pievienošanās Toyota Motor Corporation 1980. gadā viņš ir strādājis dažādos ar dizainu saistītos amatos, tostarp par plānošanas globālā dizaina vecāko direktoru. 2016. gada aprīlī viņš kļuva par Lexus International viceprezidentu.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK