concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

2017. GADA LEXUS DIZAINA BALVAS RADOŠAIS MOTO IR „VĒL”

TIEK PIEŅEMTI PIETEIKUMI

Lexus International ir izziņojis pieteikšanās sākumu 2017. gada Lexus dizaina balvas konkursam. Šis starptautiskais dizaina konkurss pirmo reizi notika 2013. gadā ar mērķi veicināt idejas labākai rītdienai un atbalstīt jaunos dizainerus un radošas personības visā pasaulē, un šogad Lexus atzīmē tā piekto gadadienu.

2017. gada Lexus dizaina balvas radošā tēma ir „Vēl”.

“Lexus „Vēl” filozofija dod mums uzdrīkstēšanos apvienot šķietami nesavienojamas lietas – piemēram, izcilu braukšanas komfortu un vēl galvu reibinošu dinamiku. Ar „Vēl” mēs nepieļaujam kompromisus, mēs veidojam harmoniju un saskaņu, kas atklāj negaidītas un pārsteidzošas jaunas iespējas. „Vēl” ir katalizators, kas veicina inovācijas, dzirkstele, kas izraisa radošā potenciāla eksploziju. Ar „Vēl” Lexus tiecas atklāt jaunus dizaina un tehnoloģiju apvāršņus, kas veidos nākotnes mobilitāti,” saka Lexus International viceprezidents Jošihiro Sava.

Kandidāti tiek aicināti iesniegt novatoriska dizaina un oriģinālas interpretācijas paraugus, kas atspoguļo „Vēl” tēmas būtību.

2017. gada Lexus dizaina balvas divpadsmit finālisti un viņu darbi tiks prezentēti pasaules dizaina sabiedrībai 2017. gada Milānas dizaina nedēļas ietvaros. Četri no šiem 12 finālistiem izgatavos savu dizainu prototipus pasaules mērogā pazīstamu mentoru vadībā. Maksimālais izgatavošanas budžets katram prototipam ir trīs miljoni Japānas jenu. Finālisti prezentēs savus darbus Lexus eksperimentālajā telpā Milānas dizaina nedēļas laikā. Žūrija novērtēs visus četrus prototipus un izvēlēsies lielās balvas ieguvēju, kuram būs iespēja uzsākt sava prototipa ražošanu.

Iepriekšējie Lexus dizaina balvas saņēmēji demonstrē savu talantu uz pasaules skatuves. Emanuelas Korti un Ivana Parati „Sense-Wear”, kas saņēma lielo balvu 2015. gadā, bija apskatāms arī dizaina pasākumos Tokijā un Maskavā. 2016. gada lielās balvas ieguvējs, AMAM dizaineru komanda „AGAR PLASTICITY – AGARA IZMANTOŠANAS POTENCIĀLS IEPAKOJUMAM UN NE TIKAI”, piesaistīja plašu interesi un uzaicinājumus piedalīties citos starptautiskos pasākumos. Tādā veidā Lexus dizaina balvas ieguvēji gūst pasaules mēroga publicitāti un iespēju līdzdarboties publiskā un privātā sektora projektos. Lexus ir liels lepnums veicināt un darīt pamanāmu radošu talantu ar Lexus dizaina balvas starpniecību, katru gadu radot jaunas iespējas.

Pieteikumi 2017. gada Lexus dizaina balvai tiek pieņemti no 2016. gada 10. augusta līdz 16. oktobrim. Divpadsmit finālisti tiks izziņoti 2017. gada sākumā.

Papildinformācija: LexusDesignAward.com

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK