concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

LEXUS PAZIŅO
PAR ”LEXUS YET” IZSTĀDI 2017. GADA MILĀNAS DIZAINA NEDĒĻĀ SADARBĪBĀ AR NERI OKSMENU

2017 Lexus Milan Design Week Neri Portrait

Lexus International šodien paziņoja par savu ekspozīciju ”LEXUS YET” (Lexus Tomēr/Vēl) 2017. gada Milānas Dizaina nedēļā, kas ir pasaulē lielākā dizaina izstāde, pazīstama arī kā Salone Del Mobile. Lexus izstāde notiks no 4. līdz 9. aprīlim Milānas Triennālē (La Triennale di Milano), Dizaina un mākslas muzejā, Parco Sempione, ko var uzskatīt par Milānas Dizaina nedēļas centru.

Lexus Milānas Dizaina nedēļā piedalās jau kopš 2005. gada, kas apliecina zīmola ilgo kaislību pret dizainu un inovācijām. Šogad Lexus sadarbojas ar arhitekti, dizaineri un profesori Neri Oksmenu (Neri Oxman) no MIT Media Lab un viņas izpētes un dizaina komandu The Mediated Matter Group. Kā slavena radošā pioniere, kas strādā ar moderno arhitektūru un dizainu, Oksmena ir pazīstama ar dizaina inovācijām, kam iedvesmu un informāciju sniedz daba. Oksmenas vīzija par dabas un tās šķietamā pretpola – tehnoloģiju – harmonizēšanu spēcīgi rezonē ar Lexus “YET” filozofiju.

“YET” filozofija mudina Lexus paplašināt radošuma robežas, apvienojot šķietami nesavienojamus elementus. Tā saka: “Neiziet uz kompromisu, bet harmonizēt.” Tā rezultātā sasniegtā sinerģija sniedz iedvesmu revolucionārām idejām, vienlaikus atklājot prātam neaptveramas iespējas.

Jošihiro Sava (Yoshihiro Sawa), Lexus International izpildu viceprezidents, skaidro: “Izaicinot paši sevi apvienot elementus, kas pirmajā brīdī šķiet nesavienojami, mēs spējam iedegt savu radošo potenciālu un atklāt jaunas dizaina un tehnoloģiju robežas.”

Lexus un Oksmenas komandu vieno kaislīga apņemšanās padarīt pasauli par labāku vietu ar dizaina un materiālo inovāciju palīdzību. Lexus pasākumā Oksmena un viņas Mediated Matter Group “YET” filozofiju paudīs imersīvā daudzdimensiju gaismas un ēnu instalācijā, ko nodrošinās komandas izstrādātā novatoriskā tehnoloģija.

2017 Lexus Design Awards Milan Design Week Finalists Announcement

Papildinot šo imersīvo un apbrīnojamo pieredzi, Lexus izstādīs arī 12 Lexus Dizaina balvas finālistu darbus kā prototipus un stendu ekspozīcijas, parādot, kā dalībnieki “YET” filozofiju izmantojuši oriģinālos un inovatīvos veidos. Tāpat kā iepriekšējo gadu Milānas Dizaina nedēļu izstādēs, Lexus arī šogad turpina apliecināt savu kaislīgo apņemšanos attiecībā uz dizainu ar vizuāli aizraujošām, atjautīgām un retrospektīvām ekspozīcijām.

IZSTĀDES PĀRSKATS

Pasākuma nosaukums

LEXUS YET

Norises laiks

4.–9. aprīlis, pl. 10.30–22.00 (Preses diena: 3. aprīlis, pl. 11.00–18.00)

Norises vieta

La Triennale di Milano, Viale Alemagna 6, Milan, Italy

Tēma

YET

Ekspozīcijas

  • “YET”, vadošā dizainera ekspozīcija
  • Lexus Dizaina balvas 2017 12 finālistu dizaini (4 prototipi un 8 stendu ekspozīcijas)
  • Lexus dalības Milānas Dizaina nedēļās kopš 2005. gada retrospektīvas

Organizētājs

Lexus International

PAR NERI OKSMENU UN MEDIATED MATTER GROUP

Arhitekte, dizainere, izgudrotāja un asociētā profesore no MIT Media Lab, Oksmena ir materiālās ekoloģijas jomas, kas uzskata skaitļošanu, ražošanu, vidi un pašus materiālus par neatraujamām dizaina dimensijām, celmlauze. Oksmenas izpētes un dizaina komanda — The Mediated Matter Group — strādā datordizaina, digitālās ražošanas, materiālu zinātnes un sintētiskās bioloģijas krustpunktā un šīs zināšanas izmanto dažādās disciplīnās un mērogos, no mikro līmeņa līdz ēku dizainam. Mediated Matter darbi ir iekļauti Cooper Hewitt, MoMA, SFMOMA, Centre Georges Pompidou, MFA Boston un FRAC Orléans, kā arī citu muzeju pastāvīgajās kolekcijās. Oksmena ir saņēmusi neskaitāmas balvas un godalgas, tostarp Greiema fonda balvu (Graham Foundation Award, 2008), Zemes balvu (The Earth Award, 2009), Vilceka balvu (The Vilcek Prize, 2014) un BSA Sieviete dizainā balvu (The BSA Women in Design Award, 2014). Viņa ir Amerikas Kārnegija lepnuma (Carnegie Pride of America) godalgas saņēmēja (2014) un tika nominēta kā viena no ROADS Pasaules 100 vispārdrošākajiem starpdisciplinārajiem domātājiem (ROADS' 100 Most Daring Cross-Disciplinary Thinkers in the World, 2015). Oksmenas darbi un inovācijas ir saņēmuši Pasaules ekonomikas foruma un Baltā nama atzinību.

MIT Media Lab pārsniedz zināmās robežas un disciplīnas, aktīvi veicinot unikālu, pretdisciplināru kultūru, kas iedrošina netradicionālu šķietami nesavienojamu izpētes jomu sajaukšanu un harmonizēšanu. Dizaineri, nanotehnologi, datu vizualizācijas eksperti, mehānikas inženieri, materiālu zinātnieki, nozaru pētnieki un informātikas pionieri plecu pie pleca strādā, lai izgudrotu un uzlabotu to, kā cilvēki var izmantot tehnoloģijas un kā tās mums vēl var palīdzēt. Vairāk informācijas www.media.mit.edu.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK