concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

AGAR PLASTICITY IEGŪST 2016. GADA LEXUS
DIZAINA BALVU

lda winner article

Lexus prestižā starptautiskā žūrija ir piešķīrusi 2016. gada Lexus dizaina balvas galveno godalgu AMAM projektam AGAR PLASTICITY. Ikgadējais starptautiskais dizaina konkurss notiek jau ceturto gadu pēc kārtas. Tajā piedalīties ir aicināti jauni un radoši ideju autori no visas pasaules. Lexus dizaina balva katru gadu sniedz četriem finālistiem unikālu iespēju attīstīt savus talantus. Viņiem sniedz padomu un atbalstu pasaulē pazīstami dizaineri ar mērķi izstrādāt jaunu Lexus dizaina prototipu. Pēc tam gatavie darbi tiek prezentēti Milānas dizaina nedēļā, kas ir viens no lielākajiem šīs nozares pasākumiem pasaulē.

Šogad četru finālistu prezentācija notika Lexus Milānas dizaina nedēļas izstādē ar nosaukumu „Tikšanās ar gaidām”. Tajā bija apskatāmi visu 12 finālistu darbi, tostarp par uzvarētāju atzītais AGAR PLASTICITY prototips un vēl trīs godalgoti prototipi. Pārējo astoņu finālistu darbi bija apskatāmi stendos.

AMAM var lepoties ar sasniegto rezultātu. Šogad Lexus dizaina balvai bija pieteiktas 1232 oriģinālas idejas no 73 pasaules valstīm. Sekojot izstādes tēmai „Gaidas”, daudzi no iesniegtajiem darbiem bija veidoti kā vēl neredzētas vai nedefinētas koncepcijas, kas varētu tikt realizētas tuvākajā nākotnē.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK