concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

LEXUS IR MILĀNAS
DIZAINA NEDĒĻAS IEDVESMA

LDA Anticaption 1

Starptautiski slavenā dizaina studija Formafantasma guva iedvesmu no Lexus dizaina filozofijas, meistarības un modernajām tehnoloģijām, lai radītu savu imersīvo 2016. gada Milānas Dizaina nedēļas (Salone del Mobile) ekspozīciju. Ar nosaukumu „Lexus – satikšanās ar gaidām” tā veido mūsu prezentācijas centrālo ekspozīciju pasaulē lielākajā dizaina izstādē, mūsu stendā Spazio Lexus – Torneria no 12. līdz 17. aprīlim ar mediju pirmizrādi 11. aprīlī.

Tās daudzslāņainā pieredze pauž gaidu un cerību garu, kas caurstrāvo visu mūsu pieeju dizainam. Šī koncepcija ir apvienota ar Omotenashi – tā ir japāņu viesmīlības tradīcija, kura tiek izmantota mūsu izcilajos automobiļos, lai jau iepriekš spētu paredzēt un apmierināt ikvienu autovadītāja vajadzību. Ekspozīcija arī interpretē mūsu revolucionārās, apbrīnojamajā LF-FC sedana konceptautomobilī prezentētās ūdeņraža degvielas šūnu tehnoloģijas būtību.

Trīsdaļīgās ekspozīcijas pirmā telpa ir aprīkota ar jaunām mēbelēm, kuras Formafantasma radījuši, izmantojot tos pašus rūpīgās krāsošanas un roku darba apdares procesus, kādus mēs izmantojam, lai nodrošinātu nevainojamo LF-FC konceptautomobiļa apdari.

LDA Anticaption 2

Ieejot otrajā telpā, apmeklētāji iepazīstas ar negaidītām formu maiņām satriecošā LF-FC eksterjera dizainā. Ar to tiek pausta cieņa Lexus dizaina komandas nerimstošajai tieksmei uz perfektumu, kā arī ilgas pēc nākotnes mobilitātes.

Ekspozīcijas pēdējā telpa ietver jaunu kinētisko skulptūru, kas izveidota, pamatojoties uz ūdeņraža atoma uzbūvi, un kuru darbina apbrīnojamā degvielas šūnu tehnoloģija, kas izmantota LF-FC.

Pieredzē iekļauti arī jauni kulinārie dizaini no Michelin zvaigznēm godalgotā šefpavāra Joži Tokujoši, kurš iedvesmojies no dabiskajām attiecībām starp ūdeņradi un ūdeni modernajā Lexus degvielas šūnu sistēmā.

Formafantasma Amsterdamas birojā itāļu dizaineri mums stāsta: „Mēs vēlējāmies apvienot nākotnes cerību garu, kas ir jebkura dizaina pamata būtība, ar vēlmi, kura mums ir kopīga ar Lexus – radīt produktus, kas ir gan estētiski skaisti, gan ilgtspējīgi.”

LDA Anticaption 3

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK