concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

LEXUS „GAIDAS” MILĀNAS DIZAINA NEDĒĻĀ 2016

LDA Article 001

LEXUS PIEDĀVĀS IZSTĀDI „LEXUS – SATIKŠANĀS AR GAIDĀM” SADARBĪBĀ AR DIZAINA STUDIJU FORMAFANTASMA UN ŠEFPAVĀRU JOŽI TOKUJOŠI

Lexus savu ekspozīciju „Lexus – Satikšanās ar Gaidām” prezentēs Milānas Dizaina nedēļā 2016, kas ir pasaulē lielākā dizaina izstāde, pazīstama arī kā „Salone Del Mobile”. Ekspozīcija tiks izstādīta Lexus zālē Torneria, Tortonā, no 2016. gada 12.–17. aprīlim un ir unikālas sadarbības – ārkārtīgi slavenās Formafantasma dizaina studijas komandas un Michelin zvaigzni ieguvušā šefpavāra Joži Tokujoši – rezultāts.

Ekspozīcija piedāvās negaidītu un vēl nepiedzīvotu tikšanos, kas apmeklētājus ievedīs unikālā gaidu pilnā pasaulē. Apmeklētāji atklās Lexus meistarības būtību un to, kā Lexus tehnoloģijas un dizaina filozofija pārvēršas estētiskā un emocionālā pieredzē. Paredzot sabiedrības vajadzības un vēlmes, šī ekspozīcija attēlo, kā Lexus iztēlojas to, kas vēl nekad nav redzēts, dāvājot jaunus pārsteigumus un burvību. Apmeklētāji varēs izbaudīt, kā zīmols izmanto gaidas, lai radītu pārsteidzošu pieredzi.

Formafantasma veidos dizainu un veiks ekspozīcijas uzstādīšanu. Šīs Amsterdamā mītošās studijas panākumiem bagātie jaunie dizaineri jau ir guvuši slavu par saviem produktu dizainiem, saņemot tādas nominācijas kā Wallpaper* Dizaina balvas 2014. gada Gada dizainers. Tāpat arī šefpavārs Joži Tokujoši ir uzlecošā zvaigzne kulinārijas pasaulē, slavu nopelnot ar savu radošo un inovatīvo pieeju. Viņa jaunajam restorānam Milānā – Ristorante Tokuyoshi – Michelin zvaigzne tika piešķirta tikai 10 mēnešus pēc restorāna atklāšanas. Sadarbība starp šiem Eiropas radošajiem ģēnijiem nevainojami sader ar „Lexus – Satikšanās ar Gaidām” ekspozīcijas centieniem un mērķi izpētīt jaunas dizaina iespējas.

LDA Article Formafantasma 002

Formafantasma stāsta par savu iedvesmas vizīti pie Lexus Japānā. „Mūs ļoti iespaidoja tas, cik ļoti apņēmīgi Lexus tiecas uz izcilību meistarībā, godīgumu ražošanā un atbildību par savu tehnoloģiju izmantošanu. Mēs izjutām, kā atdzīvojas zīmola atklātums un godīgums – kā gaidu pamatu pamats. Tas mums ļāva radīt caurspīdīguma dizaina koncepciju. Caurspīdīgums dāvā cerības uz nākotni, kas būs atklāta un godīga un ļaus sabiedrībai sasniegt kopīgus mērķus – ilgtspējīgu uzvedību un labklājīgu dzīvesstilu.”

Marks Templins (Mark Templin), Lexus International viceprezidents, teica: „Lexus Dizaina balvas 2015. gada finālisti Milānas Dizaina nedēļā sniedza apbrīnojamas prezentācijas. Tās Lexus Dizaina balvas konkursam ir nodrošinājušas milzīgus panākumus. Lai kāda būtu viņu dizaina joma, mēs iedrošinām 2016. gada dalībniekus iesniegt visradošākās idejas, kas atbilst mūsu tēmai „Gaidas”.”

Par caurspīdīguma tēmu šefpavārs Joži Tokujoši ir teicis šādus vārdus: „Caurspīdīgums nenozīmē tikai būt skaidram un mirdzošam. Dažreiz caurspīdīgums nozīmē netveramību un liek padomāt. Tas raisa cerības un vairo atklāšanas prieku. Es vēlētos šo konceptu izteikt caur garšas baudījumu.”

Gaidas ir arī šā gada Lexus Dizaina balvas tēma: tas ir starptautisks dizaina konkurss, kas tika atklāts 2013. gadā, lai atbalstītu tādu ideju īstenošanu, kas sniedz ieguldījumu sabiedrībā, un lai atbalstītu jaunos un topošos radītājus, kuru darbi var palīdzēt veidot labāku nākotni. Lexus Dizaina balvas 2016. gada 12 finālistu radošie darbi arī tiks izstādīti šajā pašā izstādē Milānas Dizaina nedēļas ietvaros.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK