concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

MENTORI

lda mentors hero

lda mentor nerhu

Lindons Neri (Lyndon Neri) un Rozanna Hu (Rossana Hu), Neri & Hu Design and Research (Šanhaja) dibinātāji, ir strādājuši pie projektiem visā pasaulē, apvienojot dažādas dizaina disciplīnas, lai radītu jaunas arhitektūras paradigmas. 2014. gadā Wallpaper* Neri & Hu pasludināja par Gada dizaineriem 2014. 2013. gadā viņi tika iekļauti ASV Interjera dizaina Slavas zālē (U.S. Interior Design Hall of Fame). Neri & Hu tic, ka izpēte ir galvenais dizaina rīks, jo ikvienam projektam piemīt savs unikālais konteksts. Sniedzot arhitektu, interjera dizaineru, ģenerālplānošanas, grafiskā un produktu dizaina pakalpojumus, Neri & Hu uzskata, ka mūsdienu problēmas attiecībā uz ēkām ir izgājušas ārpus tradicionālās arhitektūras robežām. Tā vietā, lai sāktu ar dizaina formulām, Neri & Hu darbs balstās uz dinamisku pieredzes, detaļu, materiālu, formas un gaismas mijiedarbību.

MAKSS LAMBS –

DIZAINERS

lda mentor max

ELENA MANFERDINI -

DIZAINERE UN ARHITEKTE

lda mentor elena

Elena Manferdini, Atelier Manferdini dibinātāja un īpašniece (Venēcija, Kalifornija), ir veikusi dizaina, mākslas un arhitektūras projektus Savienotajās Valstīs, Eiropā un Āzijā, tostarp izstrādājusi Losandželosas Mūsdienīgās mākslas muzeja paviljonu. Viņas uzņēmums ir sadarbojies ar tādām starptautiski atzītām kompānijām kā Swarovski un Sephora, un viņas darbi ir publicēti žurnālos un citās publikācijās, tostarp Elle, Vogue un The New York Times. Šobrīd strādājot par studiju vadītāju Ziemeļkalifornijas Arhitektūras institūtā, Elena piedalās starptautiskās izstādēs un pasniedz lekcijas Masačūsetsas Tehnoloģiju institūtā, Prinstonā, Činguas universitātē (Tsinghua) un Bauhaus. Nesen viņai tika piešķirts 2013 COLA Padomes biedra statuss, lai veicinātu oriģinālu mākslas darbu radīšanu. 2011. gadā Elena ieguva prestižo Savienoto Valstu Mākslinieku gada grantu (USA), un viņas Blossom augļu vāzes dizains Alessi saņēma Laba dizaina balvu.

SNARKITECTURE –

MĀKSLINIEKI UN ARHITEKTI

lda mentor snarkitecture

2008. gadā Daniels Aršams (Daniel Arsham) un Alekss Mastonens (Alex Mustonen) nodibināja Snarkitecture, eksperimentālu sadarbības praksi mākslas un arhitektūras jomās. Jau kopš studiju laikiem Kūpera Apvienībā Ņujorkā abus draugus interesēja mākslas un arhitektūras pārklāšanās, un viņu pirmais pasūtījums bija no Dior Homme. Savu nosaukumu atvasinājuši no Lūisa Kerola blēņu poēmas „Snarka medības“ (“The Hunting of the Snark”), Snarkitecture rada pastāvīgu arhitektūras mēroga projektu dizainus un funkcionālus objektus jauniem un fantastiskiem nolūkiem, dāvājot pārsteiguma un mijiedarbības mirkļus, kas cilvēkiem ļauj tieši izbaudīt apkārtējo vidi. Pārveidojot pazīstamo neparastajā, Snarkitecture liek arhitektūrai atainoties negaidītos veidos.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK