concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

ŠEFPAVĀRS MILĀNAS DIZAINA NEDĒĻAI RADA GARDUS MEISTARDARBUS

lda article 001

Braukt ar Lexus vienmēr ir iedvesmojoši – taču ne tik bieži mūsu nepārspējamās tehnoloģiskās inovācijas palīdz radīt oriģinālus ēdienus. Taču tieši mūsu iedvesma motivēja šefpavāru Joži Tokujoši (Yoji Tokuyoshi) uzmeistarot pilnīgi jaunus garšas piedzīvojumus. Tas viss ir daļa no mūsu apbrīnojamās Lexus prezentācijas „Satikšanās ar gaidām“ Milānas Dizaina nedēļas ietvaros.

Vairākas Michelin zvaigznes saņēmušais šefpavārs radīja unikālus ēdienus „Dzīvesprieks“ (Buoyancy) un „Caurspīdīgums“ (Transparent), kurus izstādes apmeklētājiem būs arī iespēja nobaudīt. Abus ēdienus iedvesmojis tīrs ūdens – tas ir vienīgais blakusprodukts, ko rada ūdeņraža degvielas šūnu tehnoloģija, kas tiek izmantota pulsu paātrinošajā Lexus LF-FC luksusa konceptautomobilī. Otrs iedvesmas avots ir japāņu viesmīlības tradīcijas „Omotenashi“, kas palīdz mums radīt izcilus automobiļus, kuri paredz ikvienu autovadītāja vajadzību.

lda article 002

Joži Tokujoši kulinārijas prasmes papildina īpaši pasūtīto ekspozīciju, ko veidojusi dizaina studija Formafantasma. Joži skaidro savu domu pavedienu: „Ieraugot LF-FC konceptautomobili un izprotot, kā degvielas šūnas no ūdeņraža iegūst enerģiju, es nolēmu izmantot ūdeni kā savu garšas piedzīvojumu motīvu, lai radītu kaut ko apbrīnojamu – ko varētu integrēt Formafantasma ekspozīcijā.”

Apmeklēt ekspozīciju un nobaudīt to papildinošos ēdienus iespējams Spazio Lexus – Torneria Milānā no 12. līdz 17. aprīlim.

lda article 003

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK