concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

ŽŪRIJA

lda judges hero

PAOLA ANTONELLI –

KURATORE

lda judge paola

Paola Antonelli (Paola Antonelli) Modernās mākslas muzejam pievienojās 1994. gadā un šobrīd ir Arhitektūras un dizaina departamenta vecākā kuratore, kā arī MoMA Izpētes un attīstības nodaļas direktore. Viņas pirmajai izstādei MoMA – Mutācijas materiāli mūsdienu dizainā (1995) – sekoja Sliekšņi (Thresholds). Paola ir lasījusi lekcijas Pasaules ekonomikas forumā Davosā un ir bijusi žūrijā vairākos starptautiskās arhitektūras un dizaina pasākumos. Viņas mērķis ir neatlaidīgi veicināt dizaina izpratni, līdz pilnībā būs atzīta un izpētīta tā pozitīvā ietekme uz pasauli. Pašreiz viņa strādā vairākās mūsdienu dizaina izstādēs un Design Bites, kas ir grāmata par visas pasaules ēdieniem, kas ir atzīti kā izcili dizaina paraugi.

ARIKS ČENS –

KURATORS

lda judge aric

Dzimis Savienotajās Valstīs, Ariks Čens (Aric Chen) ir jaunieceltais M+ Dizaina un arhitektūras kurators. Tas ir vizuālās kultūras nākotnes muzejs Dienvidkoulonas kultūras rajonā Honkongā. Pirms tam 2011. un 2012. gadā viņš strādājis par radošo direktoru Pekinas Dizaina nedēļās. Agrāk Čens bijis arī neatkarīgais kurators un dizaina rakstnieks Ņujorkā, rakstot dučiem izdevumu, tostarp The New York Times, Metropolis, Fast Company, Architectural Record un PIN-UP.

TOJO ITO –

ARHITEKTS

lda judge toyolto

Tojo Ito (Toyo Ito) 1965. gadā absolvēja Tokijas universitātes Arhitektūras fakultāti. Viņa galvenie darbi: Sendai Mediatēka, Tama Mākslas universitātes bibliotēka (Hačiodži), 2009. gada Pasaules spēļu galvenais stadions Kaohsiungā (Ķīnas Republika Taivānā). Šobrīd tiek izstrādāti: Taičungas Metropolitēna Opera (Taivānas R.O.C) un citi. Dažas no neskaitāmajām balvām: Japānas Arhitektūras institūta balva, Zelta Lauvas balva par mūža sasniegumiem 8. Starptautiskajā Arhitektūras izstādē „NEXT” Venēcijas biennālē, Karaliskā Zelta medaļa no Karaliskā Britu Arhitektūras institūta un Prickera balva arhitektūrā.

BIRGITA LOMANA –

DESIGNBOOM GALVENĀ REDAKTORE

lda judge birgit

Pirms pārcelšanās uz Milānu, kur Hamburgā dzimusī Birgita Lomana (Birgit Lohmann) dzīvo un strādā kopš 1987. gada, viņa Florencē studēja industriālo dizainu. Viņa ir strādājusi par dizaineri un produktu attīstības vadītāju pie daudziem itāļu arhitektiem un dizaina meistariem. Birgita ir strādājusi arī kā dizaina vēsturniece tieslietu departamentā un starptautiskos izsoļu namos. Kā pētniece un lektore, viņa ir vadījusi industriālā dizaina seminārus daudzās prestižās starptautiskās universitātēs. 1999. gadā Birgita piedalījās Designboom dibināšanā, kur pašreiz strādā par galveno redaktori, izglītības programmu vadītāju un starptautisko izstāžu kuratori.


ALISE ROSTORNA –

DIZAINA KOMENTĒTĀJA

lda judge alice

Alise Rostorna (Alice Rawsthorn) ir International New York Times dizaina kritiķe. Viņas iknedēļas dizaina sleja tiek publicēta katru pirmdienu un tiek izmantota daudzos medijos visā pasaulē. Alise ir Whitechapel galerijas un Maikla Klarka deju kompānijas (Michael Clark Dance Company) pilnvarotā persona un Chisenhale galerijas pilnvarnieku priekšsēdētāja. Viņas jaunākajā grāmatā, kritiķu slavētajā Hello World: Where Design Meets Life, izdevējs Hamish Hamilton, tiek pētīta dizaina ietekme uz mūsu dzīvi: pagātnē, tagadnē un nākotnē.

TOKUO FUKUIČI –

LEXUS INTERNATIONAL PREZIDENTS

lda judge tokuo

Absolvējis Tama mākslas universitāti, iegūstot mākslas un dizaina bakalaura grādu. Toyota Motor Corporation viņš ir atradies dažādos ar dizainu saistītos amatos, līdz nonācis pašreizējā — Lexus International prezidenta amatā.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK