concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

„GAIDAS”
PIEAUG

PAZIŅOTI LEXUS DIZAINA BALVAS 2016. GADA FINĀLISTI

  • 12 finālisti tika izvēlēti no 1232 pieteikumiem no visas pasaules.
  • Četri finālisti no Lielbritānijas, Kanādas, Korejas un Japānas globāli atzītu mentoru vadībā veidos savu darbu prototipus.
  • Visu finālistu darbi tiks izstādīti Lexus izstādē šā gada Milānas Dizaina nedēļas ietvaros no 11. līdz 17. aprīlim Via Tortona 32.

Lexus International ir izsludinājuši pieteikšanos Lexus Dizaina balvas 2016 konkursam. Šā starptautiskā dizaina konkursa, kas pirmoreiz tika atklāts 2013. gadā, lai veicinātu sabiedrībai labumu sniedzošu ideju radīšanu, mērķis ir atbalstīt jaunos radītājus no visas pasaules.

Ceturtajā ikgadējā Lexus Dizaina balvas konkursā ar tēmu „Gaidas“ tika iesniegti 1232 pieteikumi no 73 pasaules valstīm.

Novembrī, lai izvērtētu pieteikumus, kopā pulcējās pasaulslavenu dizaineru un radītāju žūrija. Šogad dalībnieki pārsteidza žūriju ar vēl neredzētiem dizainiem, kurus būtu ļoti iespējams realizēt jau tuvākajā nākotnē. Pēc ilgām diskusijām un pamanot dalībnieku kaislību un vēlmi izpētīt neparedzamo, tika izvēlēti 12 finālistu pieteikumi, kas tika atzīti par potenciāli inovatīvākajiem ieguldījumiem dizaina pasaulē.

Marks Templins (Mark Templin), Lexus International viceprezidents, teica: „Lexus Dizaina balvas 2015. gada finālisti Milānas Dizaina nedēļā sniedza apbrīnojamas prezentācijas. Tās Lexus Dizaina balvas konkursam ir nodrošinājušas milzīgus panākumus. Lai kāda būtu viņu dizaina joma, mēs iedrošinām 2016. gada dalībniekus iesniegt visradošākās idejas, kas atbilst mūsu tēmai „Gaidas“.

Šie četri finālisti veidos savu darbu prototipus pasaulē atzītu dizaineru vadībā:

  • AGARA PLASTISKUMS, AMAM (Japāna), ir projekts, kurā tiek pētīts, kā agaru – želejveida materiālu, kas tiek iegūts no jūras aļģēm, – var izmantot kā videi draudzīgu iepakojuma materiālu – plastmasas alternatīvu.
  • DADA, Mjungsiks Jangs (Koreja), ir klucīšu tipa rotaļlieta, ko var brīvi kombinēt, izmantojot lentes, caurumiņus un tapiņas, lai radītu un realizētu bērna fantāzijas.
  • FORMMAIŅI, Anželena Laura Fenuta (itāļu dizainere no Kanādas), ir īpaša piegriezuma apģērbs, kas, izmantojot modulāros principus audumiem, ļauj izveidot dažādus tērpus.
  • LAIKA PĒDAS, AJASKANU STUDIJA (turku dizaineri no Lielbritānijas), ir pulkstenis, kurā izmantots šķidrums, UV stari un to iekrāsošanas īpašības, ļaujot vizualizēt laika plūdumu.

Kā mentori atkal atgriezīsies arhitekti un starpdisciplinārie dizaineri Neri & Hu, kā arī dizainers Makss Lambs, bet dizainere/arhitekte Elena Manferdini un mākslinieki/arhitekti Snarkitecture mentoru lomā pievienosies pirmoreiz. Četri pabeigtie prototipi tiks izstādīti Lexus stendā Milānas Dizaina nedēļā kopā ar pārējo astoņu finālistu dizainu prezentācijām. Pasākums norisināsies no 11. līdz 17. aprīlim T32 Torneria/Carrozzeria, Via Tortona 32, 20144 (Zona Tortona).

Lexus Dizaina balvas 2016. gada Lielās balvas ieguvējs, kas tiks izvēlēts no četriem prototipu finālistiem, tiks paziņots 11. aprīlī balvas piešķiršanas ceremonijā. Plašāka informācija par Lexus piedalīšanos Milānas 2016. gada Dizaina nedēļā tiks paziņota februāra vidū.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK