concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

MIČIGANAS TEHNOLOĢIJU INSTITŪTA MEDIJU LABORATORIJA

TAUSTĀMO MEDIJU GRUPA

Mičiganas Tehnoloģiju institūta Mediju laboratorija (MIT Media Lab, Tangible Media Group) veicina unikālu kultūru, kurā nepastāv robežas un disciplīnas un kas veicina visneparastāko šķietami nesavietojamu izpētes jomu sajaukumu. Tā rada izaicinošas tehnoloģijas jaunos laukos, atklājot tādas jomas kā valkājamo datortehnoloģiju, taustāmās saskarnes un emocionālo programmēšanu. Šodien laboratorijas fakultātes dalībnieki, izpētes personāls un studenti strādā aptuveni 30 grupās un vairāk nekā pie 350 projektiem, kuru klāstā ietilpst neirobioloģija, biomehatronika, datorfotogrāfija un elektromobiļi.

No kreisās uz labo: Filips Šeslers (Philipp Schoessler), Daniels Leitingers (Daniel Leithinger), profesors Hiroši Išii (Hiroshi Ishii), Šons Folmers (Sean Follmer), Dr. Amits Zorans (Amit Zoran)

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK