concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

MILĀNAS DIZAINA NEDĒĻĀ 2014

(MTI) Tangible Media Group, kuru vada profesors Hiroši Išī (Hiroshi Ishii), ir radījuši unikālas interpretācijas par zīmola Lexus tematu.

Lexus lūdza dizaineriem uzņemties izaicinājumu paust šo koncepciju savam radošajam procesam pavisam neierastā veidā.

Fabio Novembre attēlo dzīvi kā deju, radot koncepciju ar nosaukumu „We dance” (Mēs dejojam). Šīs dejas kustības attēlo dzīvības pirmsākumus un velk tiešas paralēles ar planētu un galaktiku kustību kosmosā.

Nao Tamura koncepcijas „Interconnection” (Savstarpējā saikne) pamatā ir kustības dabā, un tā pēta cilvēces un dabas savstarpējās attiecības.

MTI Tangible Media Group radītais „TRANSFORM” (Pārveido), kurā tehnoloģijas saplūst ar dizainu, pārsteidz skatītājus, pārveidojot parastas mēbeles dinamiskās mašīnās.

Visas šīs koncepcijas no otrdienas, 8. aprīļa līdz svētdienai, 13. aprīlim ir apskatāmas Circolo Filologico Milanese kā daļa no pasaulē nozīmīgākā dizaina pasākuma Salone del Mobile di Milano. Ar visiem trim māksliniekiem mediju pārstāvji varēs tikties 8. aprīlī no 15.00 līdz 16.00.

Sīkāku informāciju par Lexus Dizaina balvu meklējiet: https://www.lexus-int.com/lexus-design-award/

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK