concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

SAJŪTU APĢĒRBS

Sajūtu apģērbs ir apģērbu un aksesuāru kolekcija, kas uzsver cilvēcisko maņu izmantošanu. To primārais mērķis ir stimulēt un paspilgtināt mūsu maņu apzināšanos, vienlaikus liekot mums tās visas izmantot pilnvērtīgāk. Daži „Sajūtu apģērba” gabali ir paredzēti, lai mazinātu fiziskās sajūtas, citi – lai tās kāpinātu.

„Apskauj mani” (Squeeze-me) ir daudzfunkcionāla šalle, izmantojama emocionālās ārkārtas situācijās. Ikdienā to var valkāt, apsietu ap galvu, taču tās elastīgais materiāls ļauj to aptīt ap ķermeni, radot ciešu spiedienu, kas spēj nomierināt valkātāju kā mīļš apskāviens.

„Pakrati mani” (Shake-me) ir kaklarota garšai, taustei un sakratīšanai. Vairāki tās pagarinājumi dāvā dažādas tekstūras un garšas. Tā atgādina multisensoru bērnu rotaļlietu, jo to var izmantot, lai mācītos atšķirt dažādas garšas un dažādu taustes pieredzi (vislabāk to darīt ar aizvērtām acīm).

„Uzpūt mani” (Pump-me) veste ietver piepūšamu ierīci, kas valkātāju pasargā no nevēlamām ārējām sajūtām un rada personīgo telpu bez jebkādas saskares.

„Pavelc mani” (Pull-me) ir aromātiska šalle – efektīva, pārnēsājama pazīstamu smaržu un aromātu kolekcija, ko var izmantot, lai atmiņā atsauktu patīkamus mirkļus un pazīstamas sajūtas. Tās izvelkamos pagarinājumus var izmantot smaržas, paraugu vai nelielu priekšmetu glabāšanai.

„Turi mani” (Hold-me) ir pončo ar kapuci, kas rada skaņas, palīdzot valkātājam koncentrēt dzirdes maņu. Tā ir pārklāta ar muzikālām plēksnītēm, kas rada skaņas atbilstoši kustībām, bet divas iebūvētās superausis palīdz valkātājam saklausīt šīs jaunās, negaidītās skaņas.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK