concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

LEXUS – SAJŪTU PIEDZĪVOJUMS

10 GADUS LEXUS IR BIJIS DAĻA NO PASAULĒ LIELĀKĀ DIZAINA PASĀKUMA SALONE DEL MOBILE DI MILANO (MILĀNAS DIZAINA NEDĒĻA). CIEŠI SADARBOJOTIES AR PASAULĒ SLAVENIEM DIZAINERIEM, KAS RADA UNIKĀLAS INSTALĀCIJAS, LEXUS MĒRĶIS IR PAUST SAVU VĪZIJU PAR PATIESI GREZNU ZĪMOLU UN TĀ UNIKĀLO DIZAINA INTERPRETĀCIJU.

Šāgada izstāde ar nosaukumu „LEXUS – SAJŪTU PIEDZĪVOJUMS” aizved mūs ceļojumā cauri trīs zonām, kuras radījis franču dizainers Filipe Nigro (Philippe Nigro). Katra zona dažādos veidos atmodinās visas piecas maņas.

Maņas ir neatņemama dzīvības sastāvdaļa: tieši tās ļauj mums uztvert pasauli. Pieņemot šo mērķtiecīgi plašo tēmu, kas ietver redzi, dzirdi, tausti, ožu un garšu, mēs sev atveram plašu iespēju klāstu. Šī tēma Lexus ir īpaši būtiska, jo visu braukšanas pieredzi veido sajūtas: ieraudzīt mūsu automobiļu pārsteidzošo dizainu, dzirdēt mūsu nevainojami noregulēto dzinēju skaņu un sajust mūsu stūres apdari, izbraucot pagriezienu. Tiek nodarbinātas visas maņas.

Filipe Nigro stāsta: „Kad es apmeklēju Lexus ražotnes, lai redzētu, kā tiek konstruēti un būvēti automobiļi, mani ļoti iespaidoja tas, cik liela rūpība tiek pievērsta ne vien eksterjeram, bet ikvienai neredzamajai tehniskajai detaļai. Tieši šī atklāsme ļāva man radīt „No iekšpuses uz ārpusi” dizaina koncepciju, kas apmeklētājiem skaistumu ļauj izbaudīt no ikviena aspekta.”

Atklājot to, kas parasti ir slēpts skatienam, Lexus aicina apmeklētājus veikt jaunus atklājumus un izbaudīt jaunu pieredzi ikvienā no dažādajām zonām.

1. zona. Jauni ieskati Lexus dizainā

Unikālais Lexus dizaina koncepts tiks novietots ekskluzīvas instalācijas centrā, izmantojot īpašus spoguļus, kuri veidos negaidītus atspīdumus, un apgaismojumu, lai radītu iztēli veicinošu kustības plūsmu.

Zīmola Eiropas dizaina studijas ED² radītais koncepts nevainojami ilustrē Lexus kaislību pret nākotnes dizaina tendencēm.

2. zona. Lexus Dizaina balva 2015 – idejas, kas veido nākotni

Lexus Dizaina balvas 2015 divpadsmit finālistu darbi tiks izstādīti īpašā izstādes zonā. Apmeklētāji tiks laipni sagaidīti „koka hallē”, kas vedīs uz izstāžu telpām, kurās izstādīti prototipi un stendi. Vietai piemitīs klusa, nomierinoša gaisotne, kas ļaus apmeklētājiem pilnībā izbaudīt katra darba oriģinalitāti un radošumu un gremdēties pārdomās par to potenciālu mainīt nākotni.

3. zona. Izbaudiet 5 sajūtas

Apmeklētāji tiks aicināti secīgi izbaudīt trīs kokonus, kas būvēti no sarežģīta koka pinuma. Kokoni ar nosaukumu „Lietus”, „Mežs” un „Zeme” radīs pirmatnēju vidi, kurā apmeklētāji varēs izbaudīt ēdiena dizainera Hadžimes Joneda (Hajime Yoneda) darbu, pamazām virzoties dziļāk Lexus zīmola pieredzes sensorajā piedzīvojumā.

Pirmajā kokonā apmeklētājiem tiks piedāvātas „lietus pārslas”, un tie tiks aicināti aptumšotā telpā, kur varēs piedzīvot krītošu lietus lāšu radītās sajūtas un skaņas.

Ieejot otrajā telpā, viesiem tiks piedāvāta ar rokām darināta šokolāde, un tie varēs pilnībā sajust meža smaržas, skaņas un garšas.

Visbeidzot pirms došanās brīnišķīgajā izplatījumā ar tumsā mirdzošajām zvaigznēm – kas simbolizē Mātes Zemes dzīvības spēkus – apmeklētāji varēs izbaudīt „Zemes zupas” bļodiņu.

LEXUS – SAJŪTU PIEDZĪVOJUMS sabiedrībai būs atvērts no otrdienas, 14. aprīļa, līdz svētdienai, 19. aprīlim, pl. 11.00–21.00, Lexus Spazio Milānā – La Torneria, Via Tortona 32.

Pasākums presei notiks pirmdien, 13. aprīlī no 10.00 līdz 18.00.

Oficiālās saites: #LexusDesignAward, #MilanDesignWeek.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK