concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

MILĀNAS DIZAINA NEDĒĻĀ 2015 PAZIŅOTS LEXUS DIZAINA BALVAS IEGUVĒJS

LEXUS IR PAZIŅOJUŠI, KA ELITĀRĀS ŽŪRIJAS KOMISIJA LEXUS DIZAINA BALVAS PIRMO GRAND PRIX PIEŠĶĪRUŠI EMANUELAS KORTI UN IVANA PARATI (CARAVAN) „SAJŪTU APĢĒRBAM".

Izvēle tika veikta, pamatojoties uz četru finālistu prototipu prezentācijām par tēmu „Sajūtas”. Kopā ar pārējo 11 finālistu darbiem Grand Prix darbs ir izstādīts „Lexus – Sajūtu piedzīvojums” izstādē Milānas Dizaina nedēļas 2015 ietvaros. Šogad Lexus Dizaina balvas konkurss saņēma lielu skaitu pieteikumu un plašu brīnišķīgu un oriģinālu ideju dažādību. Ievērojot tēmu „Sajūtas”, daudzi pieteikumi uzrunāja piecas sajūtas jeb vairāk emocionālus, nevis konkrētus cilvēciskās pieredzes aspektus.

Otrdien, 14. aprīlī, Lexus International Milānā, paviljonā Spazio Lexus Torneria publiski atklāja „Lexus – Sajūtu piedzīvojums”. Izstāde piedāvā apbrīnojamu piedzīvojumu, kas atmodina maņas, ar kurām izbaudīt Lexus. Eksponātu radīja pasaulslavenais telpiskais dizainers Filipe Nigro (Philippe Nigro), sadarbojoties ar slaveno šefpavāru Hadžimi Jonedu (Hajime Yoneda).

„Lexus – Sajūtu piedzīvojums”

„Lexus – Sajūtu piedzīvojums” piedāvā plašu klāstu aizraujošu sensoro piedzīvojumu atbilstoši tēmai „Sajūtas” – konceptam, kas atrodas Lexus zīmola pamatā. Kad telpiskais dizainers Filipe Nigro apmeklēja Lexus ražotni, viņš ar pārsteigumu uzzināja, cik liela uzmanība tiek pievērsta ne vien automobiļu ārējam izskatam, bet arī neredzamām konstrukcijas iekšējām detaļām. Šī atziņa vedināja viņu radīt „No iekšpuses uz āru” koncepciju, kas apmeklētājiem ļauj izbaudīt skaistumu no ikviena skatupunkta. Atklājot lietas, kas parasti paliek skatienam slēptas, Lexus aicina apmeklētāju katrā no trīs zonām veikt jaunus atklājumus un izbaudīt jaunu pieredzi.

1. zona. Sajūtu atmodināšana

Šajā zonā ir izstādīta īpašā LF-SA konceptautomobiļa versija, kas tika atklāta Ženēvas Starptautiskajā autoizstādē 2015. Automobili, kas ir ievietots kokona centrā, ieskauj neskaitāmi izliekti spoguļi, kas rada negaidītus atspulgus un apgaismojumu, raisot kustību plūsmu un veicinot iztēli.

2. zona. Sajūtu izpētīšana

Šajā zonā ir izstādīti divpadsmit finālistu darbi, 4 prototipi un 8 paneļi, kas tika izvēlēti no 1171 pieteikuma no 72 valstīm, tostarp Grand Prix darbs – Emanuelas Korti (Emanuela Corti) un Ivana Parati (Ivan Parati) (Caravan) „Sajūtu apģērbs”. Daži prototipi apmeklētājiem piedāvā interaktīvu pieredzi. Vietai piemīt klusa, nomierinoša gaisotne, kas ļauj apmeklētājiem pilnībā izbaudīt katra darba oriģinalitāti un radošumu un gremdēties pārdomās par to potenciālu mainīt nākotni.

3. zona. 5 maņu izbaudīšana

Sadarbojoties Filipem Nigro un Hadžimei Jonedam, sajūtu piedzīvojumu papildina garšas maņa. Radot unikālo garšas piedzīvojumu, šefpavārs Joneda, kas pats ir Lexus īpašnieks, balstījās uz savu braukšanas baudījuma pieredzi un ceļojumiem dabā, kur visas piecas maņas ir visjutīgākās.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK