concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

ALBATROSS

Cilvēki zemapziņā sajūt vairāk detaļu, nekā mums šķiet. „Albatross” ir interaktīvs mākslas priekšmets, kas ļauj mums piekļūt vietai, uz kuru mūsu apzinātais prāts koncentrējas visai reti.

Kinētiskā gaismas skulptūra „Albatross” ražo elektrību pati no savām spārnu kustībām, kuras rada starp divām koka detaļām novietotā atsvara pavilkšana un atlaišana. Pjezoelektriskajiem elementiem pievienoto LED spilgtums tiek regulēts atbilstoši amortizētajai vibrācijai.

Cilvēki ir ļoti jutīgi uz kustībām, kas saistītas ar dzīvības eksistenci, jo šis jutīgums ir noteicis mūsu spēju izdzīvot. „Albatross” līdzinās putnam, kas vēcina spārnus, medūzai, kas maigi slīd jūrā, vai jāņtārpiņam, kas spīd īsu brīdi. Svārstības un gaisma precīzi vizualizē pārmaiņas enerģijas plūsmā, uzrunājot cilvēku sajūtas ar savām smalkajām izmaiņām. Atalgojot lietotājus par dzīvības iedvešanu, „Albatross” dāvā tiem piedzīvojumu – izbaudīt gaismu un kustību.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK