concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

PAZIŅOTI LEXUS DIZAINA BALVAS 2015. GADA FINĀLISTI

LEXUS INTERNATIONAL PAZIŅOJUŠI TREŠĀS LEXUS DIZAINA BALVAS FINĀLISTUS. TAS IR STARPTAUTISKS KONKURSS, KURA MĒRĶIS IR ATBALSTĪT JAUNOS UN TOPOŠOS RADĪTĀJUS. KOPĀ TĒMAS „SAJŪTAS“ IETVAROS PASAULSLAVENU DIZAINERU UN RADĪTĀJU ŽŪRIJA NOVEMBRĪ TOKIJĀ VĒRTĒJA 1171 PIETEIKUMU NO 72 VALSTĪM. TIKA IZVĒLĒTI 12 FINĀLISTI.

Četri no 12 finālistiem saņems iespēju izveidot savu godalgoto dizainu prototipus, palīdzot pasaulslavenajiem inženierim un arhitektam Arturam Huangam, spēļu dizainerei Robinai Hūnikei, arhitektiem un dizaineriem Neri & Hu un dizaineram Maksam Lambam. Četri finālistu prototipi tiks izstādīti šāgada Milānas Dizaina nedēļā aprīlī kopā ar pārējo astoņu finālistu dizaina darbu maketiem. Visiem 12 finālistiem būs iespēja prezentēt savas idejas Lexus izstāžu stendā no 13. aprīļa (preses diena un balvas pasniegšanas ceremonija) līdz 19. aprīlim. Milānas Dizaina nedēļas ietvaros no četru prototipu finālistiem tiks izvēlēts Lexus Dizaina balvas galvenās balvas ieguvējs.

Lexus Dizaina balva ir starptautisks dizaina konkurss, kas tika atklāts 2013. gadā, lai atbalstītu tādu ideju īstenošanu, kas sniedz ieguldījumu sabiedrībā, un lai atbalstītu jaunos un topošos radītājus, kuru darbi var palīdzēt veidot labāku nākotni.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK