concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

LEXUS DESIGN EVENTS

LEXUS DIZAINA BALVA 2017

LEXUS DIZAINA BALVA 2015

10 GADUS LEXUS IR BIJIS DAĻA NO PASAULĒ LIELĀKĀ DIZAINA PASĀKUMA SALONE DEL MOBILE DI MILANO (MILĀNAS DIZAINA NEDĒĻA). CIEŠI SADARBOJOTIES AR PASAULĒ SLAVENIEM DIZAINERIEM, KAS RADA UNIKĀLAS INSTALĀCIJAS, LEXUS MĒRĶIS IR PAUST SAVU VĪZIJU PAR PATIESI GREZNU ZĪMOLU UN TĀ UNIKĀLO DIZAINA INTERPRETĀCIJU.

LEXUS DIZAINA BALVAS FINĀLISTI 2015

LEXUS INTERNATIONAL PAZIŅOJUŠI TREŠĀS LEXUS DIZAINA BALVAS FINĀLISTUS. TAS IR STARPTAUTISKS KONKURSS, KURA MĒRĶIS IR ATBALSTĪT JAUNOS UN TOPOŠOS RADĪTĀJUS. KOPĀ TĒMAS „SAJŪTAS“ IETVAROS PASAULSLAVENU DIZAINERU UN RADĪTĀJU ŽŪRIJA NOVEMBRĪ TOKIJĀ VĒRTĒJA 1171 PIETEIKUMU NO 72 VALSTĪM. TIKA IZVĒLĒTI 12 FINĀLISTI.

LEXUS DESIGN AMAZING 2014 MILAN

PASAULES DIZAINA NOZARES SVARĪGĀKĀ PASĀKUMA – MILĀNAS DIZAINA NEDĒĻAS IETVAROS – LEXUS ORGANIZĒ TRĪS ĪPAŠU UN SLAVENU DIZAINERU DARBU IZSTĀDI. IZSTĀDE AR NOSAUKUMU LEXUS DESIGN AMAZING 2014 MILAN NOTIKS MILĀNAS FILOLOĢIJAS BIEDRĪBĀ (CIRCOLO FILOLOGICO MILANESE) NO OTRDIENAS, 8. APRĪĻA, LĪDZ SVĒTDIENAI, 13. APRĪLIM.

VAIRĀK LEXUS BRAND

AMBICIOZU PROJEKTU KOPUMS, KAS PĒTA KUSTĪBAS SAREŽĢĪTUMU UN SKAISTUMU – SĀKOT AR MŪSU PIRMO PROJEKTU „SOĻI“. SOĻI IR STĀSTS PAR GIGANTISKU FIGŪRU, KAS ĢENIĀLI PĀRVIETOJAS PA PILSĒTU, MEKLĒJOT KO ĪPAŠU.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK