concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

ATKLĀŠANA

the reveal

PAGĀTNE UN TAGADNE

„Vai mēs varam izveidot četrdurvju luksusa automobili, kas var konkurēt ar pasaules eliti?" Šādu jautājumu augstākā līmeņa vadītājiem 1983. gadā uzdeva Eidži Tojoda, toreizējais Toyota vadītājs. Nākamo sešu gadu laikā 60 dizaineri, 1400 inženieri un 2300 mehāniķi pierādīja, ka viņi to var, radot pirmo LS un izveidojot jaunu luksusa auto marku.

Projekta panākumu pamatā ir daudzi faktori, bet grāmatas „Lexus: izaicinājums radīt vislabāko automobili" autors Braiens Logans uzskata: „Katrai komandai tika uzdots noteikt, kurš ražotājs ir līderis kurā jomā, analizēt, kāpēc, un tad pārspēt to. Nebija laika ierobežojumu, un bez prasības izmantot vienotas detaļas ar citiem markas modeļiem novatoriskajiem Lexus inženieriem bija visas iespējas izvērsties."

IZLASIET VISU RAKSTU

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK