concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

PIECINIEKS

the five

PIECI AIZRAUJOŠĀKIE DIZAINA TALANTI PASAULĒ

No inovatīvu burtveidolu dizainera no Rodailendas līdz jaunai plakātu māksliniecei no Somijas – mēs tiekamies ar pieciem pasaulē visaizraujošākajiem dizaina talantiem.

SAIRUSS HAISMITS (CYRUS HIGHSMITH) TIPOGRĀFS, PROVIDENCE

Sairuss Haismits, dzimis Viskonsinā, pievienojās Bostonas ārkārtīgi ietekmīgajai Font Bureau lietuvei 1997. gadā kā Rodailendas Dizaina skolas absolvents (RISD). Pēc nepilniem divdesmit gadiem viņš ir kļuvis par vienu no Ziemeļamerikas nozīmīgākajiem un izteiksmīgākajiem tipogrāfiem. Nozarē, kuru strauji pārmākuši datoru ekrāni un pikseļi, Haismita pārdrošais, iedvesmojošais stils un unikālais mākslinieciskā dizaina process ir radījuši cienītāju pulkus, to vidū drukāto laikrakstu guru Mario Garsiju (Mario García), kurš viņu sauc par „vienu no mūsdienu dinamiskākajām un oriģinālākajām Amerikas tipogrāfiju dizaina balsīm”.

IZLASIET VISU RAKSTU

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK