concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

CEĻŠ

the road

DŽŪLIJA RIŠO (JULIE RICHOZ) IR JAUNA ZVAIGZNE UZ EIROPAS INDUSTRIĀLĀ DIZAINA SKATUVES. IEDVESMOJOŠĀ BRAUCIENĀ PA PARĪZI VIŅA STĀSTA MUMS PAR SAVU DZĪVI, DARBU UN SAVAS JAUNĀS MĀJVIETAS PĀRSTEIGUMIEM.

Džūlija Rišo dzīvo vistipiskākajā Parīzes dzīvoklī. Tā dēvētā chambre de bonne (kalpones istaba), sestajā stāvā, kur gaisma ieplūst pa logiem ar skatu uz apkārtējiem skārda jumtiem un skursteņiem. Šīs ir Rišo otrās mājas Parīzē, un viņa ievākusies tikai dažus mēnešus pirms mūsu tikšanās. Viesistaba ir pilna ar istabas augiem. Grāmatu plauktos ir darbi par mūsdienu dizainu. Pie galda stāv divi Enco Mari Mariolina krēsli. Rišo ir dzimusi Lozannā, bet augusi Larošelā, Francijas rietumu piekrastē. Uz Parīzi viņa pārcēlās pirms gada ar vēlmi izbaudīt pilsētas dinamiku un potenciālu. „Šeit,” viņa saka, „notiek tiešām daudzas lietas.”

IZLASIET VISU RAKSTU

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK