concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

ATKLĀŠANA

the reveal

JAUNAIS LEXUS RC EFEKTĪVĀ VEIDĀ APVIENO ŠIKU UN SPĒKU UN IR JAUNS POSMS LUKSUSA AUTOMOBIĻU ZĪMOLA VĒSTURĒ.

Jaunākos Lexus konceptautomobiļus un sērijveida modeļus var raksturot kā novatoriskus, revolucionārus, drosmīgus un modernus. Taču seksīgi? Šāds apzīmējums daudziem nesaistās ar Japānas vadošo automobiļu zīmolu – vismaz nesaistījās līdz Lexus RC prezentācijai.

Kupeja ar oriģinālu stilu, kas pauž gan šiku, gan eleganci. RC debitēja 2013. gada rudenī Tokijas autoizstādē, un tajā ir atrodamas dizaina iezīmes no vairākiem tā priekšgājējiem. Jau labi pazīstamais režģis ar sašaurinājumu vidū ir platāks un zemāks nekā jebkad līdz šim. (Tā garenbāze ir par 30 milimetriem platāka, 35 milimetriem zemāka un 70 milimetriem īsāka nekā jaunajai IS sērijai.) Abās režģa pusēs ir trīsstūra formas priekšējo lukturu ietvari, kas radīti, iedvesmojoties no visiespaidīgākā Lexus modeļa – LFA.

Aizmugurējiem lukturiem ir agresīvs trīsdimensiju izskats L formā, kas akcentē zīmola identitāti. Aizmugures lukturu iekšpusē ir unikāli iegrebumi, kas, vadītājam nospiežot bremžu pedāli, rada iespaidu, ka lukturi izgaismojas no aizmugures – neliela dizaina detaļa, kas atspoguļo Lexus uzmanību pret detaļām.

IZLASIET VISU RAKSTU

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK