concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

VIENĪGAIS

the one

RC F IR VIENA NO VISU LAIKU VISIESPAIDĪGĀKAJĀM LEXUS KUPEJĀM. MĒS DODAMIES AR TO KALNOS.

Jaunais RC F, jaunākais modelis no Lexus F sērijas, ir klāt un nosaka jaunus standartus augstas veiktspējas automobiļiem.

Pirms septiņiem gadiem Lexus prezentēja IS F – ātru, aizraujošu sporta sedanu, kas nekavējoties izpelnījās autobraucēju uzslavas par izcilo manevrētspēju gan uz ceļa, gan trasē. Kopš tā laika F burts Lexus īpašniekiem un inženieriem nozīmē ko īpašu. Tas saistīts gan ar vārdu „flagmanis”, gan ar Fuji Speedway trasi Japānā, kur tiek testēti Lexus automobiļi, un simbolizē ātrumu, precizitāti, inovācijas un tehnoloģiju progresu. Lexus F projekta idejas autors bija inženieris Jukihiko Jaguči (Yukihiko Yaguchi), kuram šī gadsimta sākumā radās iecere par automobili, kura braukšanas spējas varētu nekautrējoties dēvēt par vislabākajām pasaulē. 2004. gadā pēc eksperimentiem ar automobiļu detaļām savā brīvajā laikā Jaguči izgatavoja prototipu, kas vēlāk kļuva par IS F. Modelis piesaistīja ievērojamu uzmanību, pirmkārt no Lexus inženieru puses, kuri drīz pievienojās Jaguči darbā pie projekta, un pēc tam no zīmola augstākā līmeņa vadītājiem, kas atzinīgi novērtēja inženiera personīgo ieguldījumu kā Lexus pirmos oficiālos soļus augstas veiktspējas automobiļu segmentā.

IZLASIET VISU RAKSTU

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK