concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

IKONA

the icon

DIZAINA AUTORE NIKOLA SVENGLIJA (NICOLE SWENGLEY) PAR LEĢENDĀRO ŠVEICES DZELZCEĻA PULKSTENI, KURAM APRIT 70 GADI.

Minimālistisks Šveices pulkstenis, kas jau 70 gadus palīdz šveiciešiem nekavēt.

Par Šveices precizitātes reputāciju lielā mērā ir jāpateicas 70 gadus vecam pulkstenim, kas redzams gandrīz katrā dzelzceļa stacijā. Tā dizainu 1944. gadā pēc Šveices dzelzceļa uzņēmuma pasūtījuma izveidoja Hanss Hilfikers (Hans Hilfiker), un tas tiek ražots Moser-Baer rūpnīcā ar Mobatime marku. Šī pulksteņa dizains uzreiz kļuva klasisks. Londonas Dizaina muzejs un Ņujorkas Modernās mākslas muzejs to ir iekļāvuši savās kolekcijās, un tas atrodams daudzos mājokļos visā pasaulē.

Tā leģendārā statusa pamatā ir vizuālā vienkāršība un atjautīgie tehniskie risinājumi. Neskatoties uz to, ka tam nav ciparu, kontrastējošā ciparnīca ļauj noteikt laiku pat no attāluma. Sākotnēji tam bija tikai minūšu un stundu rādītāji, bet 1953. gadā Hilfikers pievienoja sarkanu sekunžu rādītāju dzelzceļa uzrauga signāldiska formā, lai izceltu Šveices dzelzceļu tīkla iespaidīgo punktualitāti, jo tas ļāva pasažieriem redzēt vilcienu pienākšanas un atiešanas laiku ar maksimālu precizitāti.

IZLASIET VISU RAKSTU

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK