concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

AKTUĀLIE NOTIKUMI

issue6 005

INTELEKTS

No mākslas festivāla uz vientuļas salas aiz ziemeļu polārā loka līdz pasaules labāko kulinārijas pasākumu izlasei — DZIĻĀK AR LEXUS pārmeklē zemeslodi, lai atrastu vietas, ko jums vajadzētu apciemot un apskatīt.

Attālā un satriecošā arktiskajā pludmalē notiek pasākums ar eksperimentāliem mākslas projektiem, mūsdienīgu mūziku, teātri un lielisku vietējo virtuvi. SALT, kas apvieno vairākas pārnēsājamas skulptūras (ko radījis somu arhitekts Sami Rintala), atrodas uz grūti sasniedzamas gaišu smilšu klātas strēles Sandhornejā, kalnainā salā Norvēģijas ziemeļos, kur tā atvērās 2014. gada augustā un paliks līdz 2015. gada septembrim, kad dosies tālāk uz citām vietām ziemeļu puslodē — Grenlandi, Īslandi, Skotiju, Aļasku, Krieviju un pat Fēru Salām.

IZLASIET VISU RAKSTU

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK