concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

CORBIS ARHĪVA DZIĻUMOS

human nature

CILVĒKA DABA

RIETUMPENSILVĀNIJĀ, OBJEKTĀ, KAS ATRODAS DZIĻI PAZEMĒ, TEMPERATŪRĀ ZEM NULLE GRĀDIEM TIEK GLABĀTAS DAŽAS NO PASAULĒ VISNOZĪMĪGĀKAJĀM FOTOGRĀFIJĀM.

Šis objekts nav atrodams pat kartē. Tam nav pat nosaukuma. Iron Mountain — uzņēmums, kam pieder un kas darbojas šajos pazemes labirintos, kur sākotnēji bija kaļķakmens raktuves, sauc šo vietu par „Pazemi” — teksts rakstīts pēdiņās, lai izceltu, ka termins domāts vairāk kā ideja nekā reāla, fiziski eksistējoša vieta. Vecās raktuves krietni pārspēj uzglabāšanas uzņēmuma lielāko un visdrošāko objektu iespējas — tām ir tā dēvētais ceturtais drošības līmenis. Ir tikai dažas valdības ēkas (Pentagons, Baltais nams), kuru drošības līmenis ir augstāks — piektais līmenis, kurš no drošības viedokļa ir etalons.

LASĪT VISU RAKSTU

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK